لیزر موهای زائد آیدیس خیابان فرشته

کلینیک زیبایی و دندانپزشکی آیدیس


لیزر موهای زائد، يكي از روش هاي جديد براي از بين بردن موهای زائد بدن است كه در اين مقاله قصد داريم به بيان توضيحاتي در مورد آن بپردازيم. پس براي آشنايي با ليزر موهاي زائد و چگونگي عملكرد آن با ما همراه باشيد:

امروزه با پيشرفت علم و تكنولوژي، بسياري از روش هاي قديمي، جاي خود را به روش هاي نوين و نوپايي داده اند كه بيشتر آن ها در جهت رفاه و آسايش بشر، به وجود آمده اند. همان طور كه مي دانيد، سالهاست كه روش هاي سنتي، راهكاري عمومي براي از بين بردن موهاي زائد به شمار مي رفتند. روش هايي كه هركدام از آن ها معايب و فوايد زيادي داشتند. برخي از اين روش هاي قديمي براي از بين بردن موهاي زائد همچون، كرم ها و پودرهاي موبر، تيغ هاي اصلاح، استفاده از موكن هاي خانگي، بند انداختن، استفاده از موچين ها، چسب هاي موبر، اسپري هاي موبر و … ساليان سال، براي از بين بردن موهاي زائد، توسط مردم به كار مي رفته اند. اما از آنجايي كه بيشتر اين روش ها موجب از بين رفتن موقتي موهاي زائد، مي شدند و پس از مدتي كوتاه، اين موهاي زائد، دوباره رشد مي كردند و همچنين به دليل دردناك بودن اكثر روش هاي فوق، روش جديدي با نام ليزر موهاي زائد، اين روزها جايگزين راه هاي سنتي شده است. مركز تخصصي پزشكي و زيبايي آيديس، كه در خيابان فرشته ي تهران واقع شده است، از جديدترين متدهاي علمي و دستگاه هاي فوق حرفه اي ليزر موهاي زائد، استفاده مي كند و از همين رو، يكي از بهترين مراكز پزشكي زيبايي شهر تهران نيز به شمار مي رود.

فوايد ليزر موهاي زائد:

همان طور كه مي دانيد، ليزر موهاي زائد، روشي علمي است كه با پيشرفت تكنولوژي، امروزه براي افراد مختلف، با طيف پوستي متفاوت قابل استفاده است و پس از چند مرحله درمان، منجر به كاهش محسوس موهاي زائد، در بدن مي شود. در روش ليزر با موهاي زائد، احتمال زخمي شدن پوست بسيار كم تر از ساير روش هاي رايج است و از طرفي، زمان درمان آن نيز بسيار كم است. البته يكي ديگراز مزيت هايي كه ليزر موهاي زائد را متمايز مي كند، اين است كه نيازي به گذر زمان براي ديدن نتايج كارنيست و بلافاصله نيز پوستي عاري از مو مشاهده مي شود.

ناگفته نماند كه دوره ي از بين رفتن موهاي زائد افراد، باتوجه به ويژگي هاي منحصر به فردي كه پوستشان دارند، متفاوت است اما معمولا ٣ تا ٧ جلسه به طول مي انجامد. روش ليزر موهاي زائد، به دليل داشتن درد كمتر و كارايي بيشتر، محبوب ترين راه براي از بين بردن موهاي زائد، به شمار مي رود. بدون شك، ليزر موهاي زائد، با ازبين بردن موهاي زائد بدن، موجب شفافيت پوست نيز مي شود و از طرفي علاوه بر خلاصي از روش هاي مكرر و دردناك، اعتماد به نفس بالايي را هم به فرد منتقل مي كند و ديگر لازم نيست دائما نگران اين مشكل باشد و مي تواند به راحتي در زمان و هزينه هاي خود نيز، صرفه جويي كند. البته، شايد سوال شما اين باشد كه هزينه ي ليزر، به مراتب، بيشتر از ساير روش هاست و بنابراين صرفه جويي در هرينه ها بي معني است، اما اين حقيقت انكار ناپذير است كه ليزر موهاي زائد در دفعات بسياركمتري تكرار مي شود و از همين رو علاوه بر زمان، از هزينه هاي مكرر و هميشگي شما جلوگيري مي كند. از طرفي اگر نكات بهداشتي پس از ليزر كاملا رعايت شود، اين روش كمترين آسيب را به بافت هاي پوست مي زند و علاوه بر كم شدن درد، از بريدن پوست، حساسيت ها، عفونت ها، خراش ها، سوختگي ها و همينطور رشد موهاي زائد زيرپوستي نيز جلوگيري مي كند.
از ديگر فوايد اين روش، مي توان به اثربخشي بر روي موهاي تراشيده شده نيز، اشاره كرد. در اين روش نيازي نيست هفته ها موهاي زائد خود را نتراشيد و منتظر رسيدن اولين زمان ليزر موهاي زائد خود بمانيد. همچنين، يكي ديگر از نكات قابل توجه در زمينه ي ليزر موهاي زائد اين است كه ليزر موهاي زائد، بر روي بسياري از نقاط حساس بدن كه به دليل درد بيشتر و يا وجود مويرگ ها، توسط روش هاي قديمي قابل درمان نيستند و يا خطرهايي را با خود، به همراه دارند نيز، به راحتي و بدون درد قابل استفاده است و از اين رو اين روش، با اقبال عمومي بيشتري نيز، مواجه شده است.
البته اقداماتي هم قبل و بعد از ليزر موهاي زائد، لازم است كه بايد براي گرفتن بهترين نتيجه، آن ها را به خوبي رعايت كرد. يكي از اين اقدامات، معاينه ي بيمار، توسط پزشك متخصص پوست است. براي از بين بردن موهاي زائد، قبل از انجام ليزر، شرايط پوست بيمار به طور كامل در كلينيك آيديس، بررسي مي شود و مواردي كه بيمار از چند هفته قبل بايد آن ها را رعايت كند نيز، به اطلاع بيمار مي رسد. پس از ليزر موهاي زائد نيز، اقداماتي توسط پزشك به بيمار تجويز مي شود كه بايد مو به مو، آن ها را رعايت كند.

در كلينيك تخصصي پزشكي و زيبايي آيديس، ليزر موهاي زائد، در موارد زير امكان پذير است و خدمات بسيار مناسبي در اين زمينه ها، ارائه مي گردد:

- ليزر موهاي زائد كل بدن
- ليزر موهاي زائد پا
- ليزر موهاي زائد دست ها
- ليزر موهاي زائد بيكيني
- ليزر موهاي زائد خط بيكيني
- ليزر موهاي زائد پشت لب
- ليزر موهاي زائد زير بغل
- ليزر موهاي زائد ران پاها
- ليزر موهاي زائد چانه
- ليزرموهاي زائد ساعدها
- ليزرموهاي زائد ساق پاها
- ليزر موهاي زائد كل صورت
- ليزر موهاي زائد خط باسن
- ليزر موهاي زائد زير بغل ها و بيكيني
- ليزر موهاي زائد گودي كمر
- ليزر موهاي زائد پشت گردن
- ليزر موهاي زائد خط ناف
- و…

بدون شك، استفاده از جديدترين تكنولوژي هاي روز دنيا، تحت نظر متخصصان برتر كشور، در كلينيك تخصصي پزشكي و زيبايي آيديس، موجب محبوبيت روزافزون اين مكان شده و خدماتي همچون، ليزر موهاي زائد بدن نيز، در كلينيك آيديس، به بهترين شكل ممكن، براي مراجعين محترم، فراهم گشته و رضايت اين عزيزان را به همراه داشته است.

کلینیک زیبایی آیدیس آماده خدمت رسانی به همشهریان خانم و آقا ساکن محله های فرشته، محمودیه، دزاشیب، الهیه، دربند، امامزاده هاشم، چیذر، قیطریه و سایر مناطق به صورت ویژه می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 22619286 و 22619279 و یا شماره موبایل 09123022996 در تماس باشید.
 
آدرس کلینیک زیبایی آیدیس : تهران، خیابان فرشته ( فیاضی )، شماره 33، طبقه سوم، واحد 7
21 آبان 1397
تعداد بازدید: 335

نظرات

021-55435143
@sedanmedsales
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×