لیست مقالات

getty_rm_photo_of_blood_cells_and-_bacteria.jpg (421×286)
برخی از مطالعات نشان می دهد که افراد مبتلا به بیماری لثه،با احتمال بیشتری نسبت به افراد سالم، به بیماری قلبی مبتلا می شوند.محققان در مورد علت آن هنوز اطمینان کافی ندارند.بیماری لثه تاکنون به عنوان علت بیماری دیگری،شناخته نشده است.اما به نظر می رسد مراقبت از دهان،معادل با مراقبت از کل بدن باشد.
ادامه مطلب...
images (225×225)
ممکن است شما هم عادت هایی داشته باشید که ناخواسته و به مرور زمان دندان های خود را خراب کنید.این عادت ها را بشناسید تابتوانید هرچه سریعتر ترکشان کنید.
ادامه مطلب...
0.199348001345976275_jazzaab_ir.jpg (300×200) 
التهاب لثه عموما به علت تجمع گروهی باکتر یها روی دندان ها رخ می دهد-پلاک-بنابرین این نوع التهاب لثه را التهاب ناشی از پلاک می نامند.التهاب لثه، نوع غیرمخربی از بیماری های لثه محسوب میشود.اما اگر به درمان آن توجهی نشود، به بیماری پریودنتیت پیشرفته تبدیل می شود که بسیار پیشرفته تر از التهاب لثه است و درنهایت نیز ممکن است به از دست دادن دندان ها منجر شود.
ادامه مطلب...
نقش لیزر درمانی در بازسازی بافت هابرای اولین بار، تحقیق جدیدی نشان داد که استفاده از لیزر با توان کم برای تحریک سلول های بنیادی بدن، بافت جدیدی می سازد که به ترمیم عاج دندان ها کمک میکند.تیم دانشگاه هاروارد میگوید که کار آنها پایه ی تعداد زیادی از کاربردهای بالینی جدید برای بهبود زخم ها، بازسازی استخوان ها و دندان ها و مسائل مشابه را فراهم میکند.
ادامه مطلب...
021-55435143
@sedanmedsales
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×