لیست مقالات

images (215×161)
سندرم مرگ ناگهانی نوزاد ،علت اصلی مرگ و میر نوزادان با سن بین 1تا12 ماه است.هرسال در ایالات متحده، بیش از 2000نوزاد از سندرمی با عنوان مرگ ناگهانی،بدون هیچ گونه پیش بینی قبلی پزشکی و بدون برجاگذاشتن هیچ گونه عارضه ای در بدن نوزاد،می میرند.
ادامه مطلب...
images (275×183)
در مطالعه ی وسیعی که به سرپرستی محققان دانشگاه آکسفورد انگلستان صورت گرفت-وبودجه ی آن توسط بنیاد بیل و ملیندا گیتس تامین می شد-مشخص شد که قد و وزن نوزاد هنگام تولد،به تغذیه وسطح سلامت مادر بستگی دارد، برخلاف باور های قدیمی،که نژاد رامسئول تفاوت موجود میان نوزادان مختلف می دانست.درسال2010، حدود 32.4 میلیون کودک درکشورهای کم درآمد یا بادرآمد متوسط-حدود 27درصد از کل تولد های زنده-با سوء تغذیه به دنیا آمدند.
ادامه مطلب...
aim-lg.jpg (940×624)
امروزه کشورهای سراسر جهان،هفته ای باعنوان" تغذیه با شیر مادر" را جشن می گیرند.این امر نشان دهنده ی اهمیت تغذیه با شیرمادر در ساعات اولیه ی زندگی نوزاد است. تحقیقات نشان می دهد که تغذیه باشیر مادر در ساعات اولیه ی زندگی وادامه ی آن تا6ماهگی(منحصرا شیرمادر)می تواند زندگی نوزاد را نجات دهد.
ادامه مطلب...
هرچند قبلا تاثیر سرب در کاهش هوش کودکان ثابت شده است،اما اطلاعات ما در مورد تاثیر سرب بر سلامت عاطفی و رفتاری کودکان، زیاد نبود.مطالعه ی جدیدی نشان می دهد که حتی میزان کمی سرب در خون کودکان، مشکلات رفتاری و عاطفی زیادی برای آنان به دنبال خواهد داشت. و هرچه میزان سرب بیشتر باشد، این ناهنجاری ها نیز بیشتر خواهند بود.
ادامه مطلب...
021-55435143
@sedanmedsales
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×