لیست مقالات

images (240×145)
این تصور غلطی است که تمامی مردان میل جنسی بالایی دارند.در واقع از هر 5 مرد،یک نفر میل جنسی کمی دارد.
ادامه مطلب...
jpeg (240×180)
اگر نهایتا فقط یک اسپرم و یک تخمک تشکیل جنین می دهند،علت تولید این همه اسپرم در بدن مردان چیست؟ تعداد طبیعی اسپرم ها چه میزان است؟اسپرم تا چه زمانی زنده می ماند؟آیا اسپرم ها در خارج بدن هم می توانند زنده بمانند؟ آیا مردان با افزایش سن،هنوز هم توانایی تولید اسپرم را دارند؟آیا راهی برای افزایش تولید اسپرم یا بهبود سلامت آن وجود دارد؟
ادامه مطلب...
05-10-exercises-for-better-sex_medium-1.jpg (200×258)
ورزش ها و تمرینات زیر برای بهبود عملکرد جنسی و در نتیجه بهبود رابطه ی جنسی شما توصیه می شوند. هرچند که این ورزش ها برای آقایان آماده شده اند،اما می توانند برای خانم ها نیز مفید باشند.
ادامه مطلب...
images (276×182) 
رابطه ی جنسی درمانی نوعی درمان روانی است که برای درمان اختلالات جنسی باعلتی غیر از مشکلات جسمی،صورت می گیرد.همچینن می توان برای درمان اختلالات جنسی با منشاء جسمی و ذهنی نیز از رابطه ی جنسی درمانی استفاده کرد.
ادامه مطلب...
images (205×246)
مطالعه ی جدیدی نشان می دهد زنانی که می خواهند باردار شوند و یا حامله هستند،باید در طول شب از نور دوری کنند.
ادامه مطلب...

طبق تحقیق جدیدی که توسط محققان دانشکاه پیترزبورگ انجام شده،ازدواج و رابطه ی زناشویی شاد و موفق می تواند خطر ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی را کاهش دهد.

ادامه مطلب...
تحقیقات گذشته نشان داده اند استرس علت بسیاری  از مشکلات سلامتی،از جمله بیماری های قلبی،آسم،چاقی و افسردگی است. درحال حاضر، مطالعه ی جدیدی نشان می دهد که استرس می تواند کیفیت اسپرم  و مایه ی منی را کاهش دهد و در قدرت باروری مردان اختلال ایجاد کند.
ادامه مطلب...
021-55435143
@sedanmedsales
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×