لیست مقالات

375x321_lose_weight_fast_how_to_do_it_quickly_ref_guide.jpg (375×321)
اگر به دنبال کاهش وزن و رژیم غذایی مناسبی هستید،حتما یکی از شرایط شما برای انتخاب رژیم خوب، سرعت اثر گذاری آن است.
ادامه مطلب...
images (275×183)
احتمالا شما می دانید که اگر درگیر آسیب تروماتیک هستید،باید به دنبال دکتر ارتوپدی با فیزیوتراپیست باشید.اما اگر متوجه شده اید که در طول تمرینات تان،چیزی تغییر کرده است،می توانید به دکتر همیشگی خود مراجعه کنید. به گفته ی دیوید فلیمینگ،رئیس کالج آمریکایی پزشکان و رئیس بخش طب داخلی در دانشگاه میسوری می گوید:"مسائل پزشکی خاصی هستند که می توانند در طی ورزش آشکار شوند"
ادامه مطلب...
aerobic-class-1_10432.jpg (425×282)
ورزش در محیطی گروهی،راهی عالی برای افزایش انرژی،همکاری و حتی رقابتی دوستانه است که شما را به تمرینات سخت تر هدایت می کند.امااین کلاس ها،قوانین و مقرراتی نیز دارند که به نظر میرسد گاهی اوقات فراموش می شوند.دراین مقاله چند نکته را یادآوری می کنیم که باید در جلسه ی بعدی تمرین گروهی تان انجام دهید.
ادامه مطلب...
jpeg (272×185)
آیا واقعا امکان دارد بدون رژیم گرفتن و تحمل گرسنگی لاغر شد؟چرا که نه! کافی است نکاتی که در این مقاله ی دو قسمتی گفته می شود را دنبال کنید.
ادامه مطلب...

مزایای زیادی برای کار با تردمیل ذکر شده است. و به اعتقاد خیلی ها، تردمیل جایگزینی عالی برای دویدن است،به خصوص زمانی که شرایط آب و هوا و یا نکات ایمنی،امکان دویدن در فضای ازاد را سلب کند. این نکات را دنبال کنید تا دویدنتان روی تردمیل، موثرتر، لذت بخش تر و امن تر شود.

ادامه مطلب...
021-55435143
@sedanmedsales
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×