لیست مقالات

بانداژ زخم  اولین نکته ای است که هنگام بروز هر گونه آسیب به پوست باید انجام داد. هنگامی که شما خونریزی را متوقف می­ کنید و زخم را تمیز می کنید،پانسمان در واقع یک روش نسبتاً ساده برای درمان زخم است.

مدیر سایت
ادامه مطلب...

  هدف از این لیست، ساختن یک کیف زلزله ساده، ارزان، سبک وزن و موثر در نگه داشتن جان و فراهم آوردن نیازهای شما برای روزهای بعد است. به یاد داشته باشید که ممکن است چندین روز طول بکشد تا پس از یک زلزله کمک به شما برسد. پس بایستی برای مراقبت از خود و خارج شدن از منطقه زلزله‌زده در اولین فرصت، آماده باشید. 

ادامه مطلب...
 زلزله‌ها حوادثی فاجعه‌آمیز در مقیاس وسیع هستند که می‌توانند بدون هرگونه هشداری ضربات جبران‌ناپذیر و گسترده‌ای بزنند. همان‌طور که خبرهای مربوط به زلزله‌های بزرگ در گوشه و کنار کشور به گوش می‌رسد، داشتن یک فهرست از موارد لازم و یک کیف زلزله کمک می‌کند تا آمادگی لازم را در برابر زلزله ­های بزرگ و اتفاقات بعد از آن در خود ایجاد کنید.
ادامه مطلب...

همیشه باید ذخایر اورژانسی برای پس از زلزله ذخیره شده باشد. این منابع شامل کیت کمک های اولیه، کیت بقا برای خانه و خودرو، آب اضافی و مواد غذایی است. ذخایر باید حداقل برای 3 روز ،کافی باشند.

ادامه مطلب...
jpeg (258×196)
کیت کمک های اولیه ای که به خوبی روی آن سرمایه گذاری شده باشد،می تواند پاسخی موثر در صدمات و موارد اورژانسی رایج باشد.حداقل یک کیت کمک های اولیه را در خانه و یکی در ماشین خود داشته باشید.
ادامه مطلب...
images (253×199)
احیای قلبی(CPR)یک روش نجات بخشی در بسیاری از موارد اضطراری است.از جمله حملات قلبی و یا غرق شدن که در آن تنفس فرد یا ضربان قلبش متوقف می شود.انجمن قلب آمریکا توصیه می کند که هرکسی- از ناظران آموزش ندیده تا پرسنل پزشکی- CPR را با ماساژ قفسه ی سینه شروع کند.
ادامه مطلب...
jpeg (259×194)
واکنش ها و بیماری های بسیاری هستند که علائمی شبیه به مسمومیت دارند.از جمله تشنج،مسمومیت با الکل،سکته ی مغزی و واکنش به انسولین.بنابرین به دنبال نشانه ها و علائم ذکر شده در زیر باشید و اگر آنها را یافتید ،قبل از دادن هرچیزی به فرد مسموم شده،با پزشک تماس بگیرید.
ادامه مطلب...
images (275×183)
کمک های اولیه در هنگام بروز تاول
اگر تاول های بیش از حد دردناک نیستند، تا حد امکان از دست زدن به آنها خودداری کنید.پوست متصل در ناحیه ی اطراف یک تاول ،مانعی طبیعی برای باکتری ها است و درنتیجه خطر عفونت را کاهش می دهد.
ادامه مطلب...
jpeg (225×225)
خونریزی بینی اتفاقی بسیار شایع است.اغلب این اتفاق نوعی مزاحمت است نه یک مشکل پزشکی.البته می تواند گاهی به علت یک مشکل پزشکی نیز اتفاق بیفتد.
ادامه مطلب...
021-55435143
@sedanmedsales
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×