لیست مقالات

images (251×201)
غلظت خون بالا( polycythemia)نوعی بیماری است که در آن تعداد سلول های قرمز موجود در خون افزایش می یابد.در واقع این بیماری نوعی سرطان خون با سرعت رشد کم است .
ادامه مطلب...
jpeg (268×188)
به علائم و نشانه های مهم توجه داشته باشید.از کاهش وزن بدون علت گرفته تا نقاط نورانی که بدون علت مشاهده می کنید.
ادامه مطلب...
type2diabetes-s2-stomach-and-pancreas.jpg (493×335)
دیابت نوع2 می تواند تمام افراد را،فارغ از محدوده ی سنی شان،تحت تاثیر قرار دهد.علائم اولیه ی دیابت نوع 2ممکن است مخفی باشد،بنابرین امکان دارد حتی فرد بیمار از بیماری خود اطلاع نداشته باشد. تخمین زده شده است که از هر 3 بیمار مبتلا به دیابت نوع2،یک نفر از بیماری خود آگاهی ندارد.
ادامه مطلب...
images (224×224)
آقایان باید به سرنخ هایی که ذکر می کنیم توجه کنند تا سرطان را در مراحل اولیه که هنوز قابل درمان است، پیداکنند. کارشناسان می گویند که مردان تاحد زیادی باتوجه به علائم سرطان و با مراجعه به پزشک درمراحل اولیه،می توانند از شانس بالاتری برای درمان آن سرطان و بهبودی برخوردار شوند.
ادامه مطلب...
getty_rf_photo_of_foot_spasm.jpg (493×335)
آیا می دانستید که ناخن های شما می توانند سرنخ هایی در مورد سلامت کلی شما ارائه دهند؟ آموختن این نشانه ها می تواند شما را در تشخیص زود هنگام بیماری های راهنمایی کند.
ادامه مطلب...
jpeg (259×194) 
سرطان سینه به نوعی از سرطان گفته می شود که در سلول های سینه رخ می دهد. پس از سرطان پوست، این نوع سرطان شایع ترین نوع سرطان در میان زنان به شمار می آید.
ادامه مطلب...
021-55435143
@sedanmedsales
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×