لیست مقالات

jpeg (279×181)
ویتامین Eبرای داشتن سیستم ایمنی قوی و پوست و چشمانی سالم ضروری است.مکمل های ویتامین E به دلیل داشتن آنتی اکسیدان در سال های اخیر شهرت زیادی یافته اند.آنتی اکسیدان ها محافظین سلول در برابر آسیب هستند.با این حال مزایا و معایب ویتامین E هنوز چندان شناخته شده نیست.
ادامه مطلب...
images (240×170)
همه ی ما شنیده ایم که مصرف مواد غذایی شامل پروبیوتیک ها-باکتری "خوب"-بهداشت و سلامت روده را بهبود می دهد. اما تحقیقات جدید که در مجله ی "هایپرتنشن"منتشر شده است،نشان میدهد که خوردن پروبیوتیک ها به کاهش فشارخون نیز کمک می کند.
ادامه مطلب...
images (284×178)
فرقی ندارد هدف شما قطع دریافت کالری باشد یا غذا خوردن سالم تر،جایگزین های شکر،به کمک شما خواهند آمد. جوانب مثبت و منفی آن را بدانید تا انتخابی آگاهانه داشته باشید.
ادامه مطلب...
هرچند قارچ، در دنیای غذاها، در دسته ی سبزیجات قرار میگیرد، اما عموما کاشته نمی شود. قارچ ها به قلمرو مخصوص خودشان تعلق دارند و هرچند سبزی نیستند، اما خواص تغذیه ای مهمی دارند.
ادامه مطلب...
رابطه ی مصرف زیاد پروتئین و کاهش طول عمر 
دو تحقیق که جدیدا انجام شده اند، نشان می دهند که کم مصرف کردن پروتئین می تواند کلید یک زندگی طولانی و سالم ، حداقل تا سنین پیری ،باشد.همچنین این تحقیقات تاکید می کنند که برای انتخاب یک رژیم غذایی سالم،نه تنها باید کالری های آن را درنظر گرفت،بلکه همچنین باید منشاء آن کالری را هم دنظر گرفت-اینکه پروتئین حیوانی است یا گیاهی؟
ادامه مطلب...
021-55435143
@sedanmedsales
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×