لیست مقالات

تجهیزات پزشکی اتاق عمل تجهیزات پزشکی ملزوم جهت تجهیز اتاق عمل سطح 2
ادامه مطلب...
تجهیزات پزشکی اتاق عمل سطح 1 تجهیزات پزشکی اتاق عمل سطح 1 - معرفی و آشنایی با حداقل تعداد استاندارد تجهیزات پزشکی
ادامه مطلب...
الکتروکاردیوگرافی چیست ؟

اکوکاردیوگرافی، یا echo، یک آزمایش بدون درد است که از امواج صوتی برای ایجاد تصاویر متحرک از قلب شما استفاده می‌کند. تصاویر اندازه و شکل قلب شما را نشان می‌دهد. آن‌ها هم‌چنین نشان می دهند که تا چه میزان دریچه‌ها و ماهیچه‌های قلب شما کار می‌کنند. اکو هم‌چنین می‌تواند مکان‌هایی از عضلات قلب را دقیقا مشخص کند که به علت جریان خون ضعیف یا آسیب‌های ناشی از حمله قلبی، دچار مشکل هستند. یک نوع اکو به نام سونوگرافی داپلر نشان می‌دهد که چه میزان چربی خون از طریق حفره‌ها و دریچه‌های قلب شما جریان دارد.

ادامه مطلب...
jpeg (224×224)
یکی از شگفت آورترین پدیده ها در زیست شناسی انسانی که در سال های اخیر آشکار شده است،این است که میکروب های روده ی ما بسیار بیشتر از سلول های بدن مان هستند.به علاوه ،به نظر می رسد که آنها نقش مهمی در سلامتی ما ایفا می کنند.هنگامی که آنها مریض می شوند،ما هم مریض می شویم.
ادامه مطلب...
images (259×194)
تحقیقات اخیر نشان می دهند چرا می گوییم" دوستان،خانواده ای هستند که خودمان انتخاب می کنیم."محققان دانشگاه کالیفرنیا،یافته اند که میزان شباهت ژنتیکی ما و دوستانمان،بیش از شباهت باغریبه هاست.
ادامه مطلب...
images (261×193)
دانشمندان فیزیک دانشگاه آرلینگتون،راهی برای استفاده از لیزر در انتقال داروها و ژن درمانی در سطح سلولی،به کار برده اند که به بافته های مجاور،هیچ گونه آسیبی نمی زند.این روش می تواند به بیمارانی که از اختلالات ژنتیکی،سرطان و بیماری های عصبی رنج می برند،کمک کند.
ادامه مطلب...
021-55435143
@sedanmedsales
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×