window.onload=function changeDiv() { document.getElementsByClassName("proposed_banner")[0].style.display = "none"; }
سبد خرید ( 0 )
|
مقایسه ( 0 )
جستجوی پیشرفته
ورود به سيستم

مشتری جدید هستید؟ ثبت نام کنید

تگ محصولات

چرا باید فهرستی ساده و ارزان برای ساختن یک کیف زلزله داشت؟

خلاصه خبر:
 زلزله‌ها حوادثی فاجعه‌آمیز در مقیاس وسیع هستند که می‌توانند بدون هرگونه هشداری ضربات جبران‌ناپذیر و گسترده‌ای بزنند. همان‌طور که خبرهای مربوط به زلزله‌های بزرگ در گوشه و کنار کشور به گوش می‌رسد، داشتن یک فهرست از موارد لازم و یک کیف زلزله کمک می‌کند تا آمادگی لازم را در برابر زلزله ­های بزرگ و اتفاقات بعد از آن در خود ایجاد کنید.
     
متن کامل خبر:

. به دلیل اینکه اکثر نقاط کشور جزو نواحی زلزله شناخته شده است، ایده معقول و خوبی است که حداقل یک کوله پشتی با ادوات حداقلی و پایه‌ای موجود در یک کیت زنده ماندن را داشته باشید. یک کیف زلزله ساده (مانند کوله زلزله سدان-در اینجا خوبه که اسم محصول رو بذاریم) حاوی چند عنصر ساده و ارزان است. هم‌چنین شما می‌توانید ادوات توصیه‌شده را خودتان در بازار پیدا کنید. همان‌طور که می‌دانیم با وجود رعایت تمامی موارد آمادگی در این روزها، بهتر است برای بهبود این آمادگی در به‌صورت درازمدت برنامه‌ریزی نموده و پیش برویم. بنابراین لازم نیست که بگوییم کیف زلزله خود را پیش از آن‌که لازم باشد، انتخاب و خریداری کنید. اما از فهرست کیت زنده ماندن زلزله که در ادامه مطرح می‌کنیم برای ساخت کیف زلزله خانگی خود استفاده کنید.

چیزی به اسم "بهترین کیف زلزله" وجود ندارد چون هر منطقه (شهر یا روستا یا استان یا کشور) و هر فرد یا افراد خانواده دارای نیازهای خاص خود است. یک کیف زلزله ساده، در حقیقت توسط نیازهای شما در ذهن و شرایط منطقه زندگی شما ساخته شده است و محل دسترسی آن جایی است که لازم است کمترین و ساده‌ترین مسیر برای رسیدن به آن طی شود. بنابراین از کیف‌های زلزله پیش‌ساخته که در مناطق یا کشورهای دیگر ساخته می‌شود، چشم‌پوشی کنید.

حال سوال اصلی این است که چه چیزهایی باید در کیف زلزله قرار داده شود؟

     
آمار مربوط به این مطلب:
تعداد بازدید:156
     
نظرات
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
     
بازگشت