فشارسنج بازویی AD761f رزمکس (Rossmax)

AD761f
برند:  Rossmax
وضعیت: تماس بگیرید
مشاوره تلگرامی
فشارسنج بازویی AD761f رزمکس (Rossmax)این دستگاه مجهز به آشکار ساز ضربان نامنظم قلب IHB است که به افرادی که ضربان نامنظم قلب دارند امکان می دهد تا اندازه گیری های دقیق را بدست آورند و به کاربر در مورد وجود ضربان نامنظم قلب در طولاندازه گیری هشدار می دهد.
توجه: شدیداً توصیه می شود در صورتی که علامت نامنظم قلب بارها و بارها ظاهر می شود، با پزشک خود مشورت کنید.

نشانگر خطر فشار خون بالا

این فشارسنج معیار های جامع و لازم از جامعه فشار خون  اروپا را دارد این فشارسنج با استاندارد های مورد نیاز تسط انجمن AAMI  برای پیشرفت های ابزار پزشکی را دارا می باشد

این مانیتور فشار خون به بالاترین درجه ممکن (A / A) با توجه به معیارهای جامعه فشار خون بریتانیا به دست آورد. این مانیتور بیشتر با استاندارد های مورد نیاز توسط انجمن پیشرفت ابزار دقیق پزشکی (AAMI) مطابقت دارد.

میانگین 3 سنجش آخر

این دستگاه دارای 120 جایگاه حافظه (هرکاربر 60 حافظه)میباشد

ROSSMAX HSD  پایداری دینامیک فشار خون  این تکنولوژی به کاربر اطلاع می دهد که اندازه گیری در حالت ساکن و مناسب انجام شده ، که در این صورت نمایشگر فشارخون صحیح تری را تضمین میکند. معمول ترین نوع خطا در اندازه گیری فشار خون زمانی است که کاربران به لحاظ فیزیکی یا روحی یا دینامیک خون آسوده نباشند و در نتیجه می تواند بر اندازه گیری تاثیر گذاشته و نادرست باشد.
عوامل فیزیکی و روحی می توانند تاثیر عمده ایی بر روی فشار خون واقعی داشته باشند. بالا رفتن آرام از پله ها تاثیر قابل اندازه گیری بروی فشار خون دارد. با تغییرات قابل کنترل میزان بسامد می توانند مشخص کند آیا تشخیصی در Rossmax HSD ،قلب در طول اندازه گیری فشار خون خصوص فیزیولوژیکی مناسب حات ساکن صورت گرفته است. کاربر را بر می انگیزد تا نتایج .به دست آمده را زمانی که آسوده نیست نادیده بگیرد و اندازه گیری دیگری انجام دهد اندازه گیری فشار خون نه تنها از شرایط فیزیکی فرد بلکه بار فیزیکی، استرس روحی و اختلالات .خاص در بدن تاثیر می پذیرد

فناوری رئال فازی تعیین فشار کاف ایده آل بر اساس فشار خون سیستولیک و بازو اندازه یکی است. کاربران دیگر نیازی به از پیش تنظیم سطح تورم قبل از اندازه گیری. این فن آوری از بین می برد ناراحتی بازو از طریق تنظیمات تورم بالا و غیر ضروری و همچنین جلوگیری از خوانش نادرست ناشی از سطح تورم کاف نادرست.

    آشکارساز شرایط استراحت
    تکولوژی Real Fuzzy
    نشانگرریسک بیماری فشار خون
    آریتمی قلب:تشخیص دهنده ضربان غیر طبیعی قلب
    120حافظه برای دو کاربرباقابلیت نشانگر تاریخ و زمان
    قابلیت گرفتن میانگین سه سنجش آخر
    نمایشگربسیاربزرگ
    عملکرد اتوماتیک بایک لمس
    دارای کاف مخروطی بدون لاتکس
    کالیبراسیون مادام العمر

مشخصات فنی فشارسنج بازویی AD761f رزمکس (Rossmax)

فشارسنج
نوع فشارنج : دیجیتال بازویی
منبع تغذیه : برق و باطری
آداپتور : جداگانه تهیه می شود
تشخیص ناهماهنگی ضربان قلب :
سنجش ضربان قلب :
رده بندی WHO :
نوع کاف : مخروطی
حافظه ذخیره نتایج :
سخنگو :
قابلیت ویژه کالا : آشکارساز شرایط استراحت
021-55435143
@sedanmedsales
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×