شنل برقی نرم و گرم بسیار بزرگ بیورر (beurer) آلمان مدل HD50 cosy

HD50
برند:  Beurer
وضعیت: تماس بگیرید
مشاوره تلگرامی
شنل برقی نرم و گرم بسیار بزرگ بیورر (beurer) آلمان مدل HD50 cosy

شنل برقی نرم و گرم بسیار بزرگ بیورر (beurer) آلمان مدل HD50 cosy

 

شنل برقی نرم و گرم بسیار بزرگ بیورر (beurer) آلمان مدل hd50 cosy


دانلود دفترچه راهنما HD50

 

شنل برقی

 راحت با گرمای دلچسب

  قابل استفاده بجای پتوی برقی

سطح نرم و بسیار بزرگ

تنفس راحت پوست

دوستار پوست

سطح نرم و گرم به سبکی پر

شرکت بیورر با معرفی محصولات بسیار گرم و نرم در بخش محصولات گرما زا یک گام دیگر به جلو برداشته است.

محصولات گرم و نرم از تشکچه های برقی گرفته تا پتوهای برقی و گرمکن های پا، از الیاف جدید نرم و گرم، بسیار با کیفیت تولید شده اند. محصولات گرمازای میکروفایبر، با نرمی خود به شما احساس شادابی می بخشند.

به علامت خرس بر روی محصولات نرم و گرم ما توجه کنید. بسیار نرم + گرم

شنل برقی نرم و گرم بسیار بزرگ بیورر (beurer) آلمان مدل hd50 cosy

6 درجه تنظیم دما

خاموشی خودکار بعد از تقریبا 3 ساعت

محافظ گرمای بیش از حد BSS با سه مرحله ایمنی

شنل برقی نرم و گرم بسیار بزرگ بیورر (beurer) آلمان مدل hd50 cosy

شرکت بیورر پیشرو تکنولوژی و رهبر بازار محصولات گرمازا ،بیش از 90 سال در تولید محصولات گرمازا تجربه اندوخته است.محصولات گرمازای شرکت بیورر مجهز به سیستم ایمنی مخصوص BSS میباشند.این سیستم با کابلهای گرمایی بسیار پیشرفته و فن آوری سنسور الکتریکی نهایت ایمنی را فراهم می آورد.بدین ترتیب که در هنگام بروز مشکلات احتمالی یا استفاده نادرست با خاموشی خودکار از گرم شدن بیش از حد محصول جلوگیری می نماید.ایمنی مهمترین مساله در مورد محصولات گرمازا است.ما از این وظیفه خطیر به خوبی آگاه هستیم و به همین دلیل از بهترین و دقیق ترین سیستم ایمنی در تشک های برقی و محصولات گرماساز خود استفاده کرده ایم.فن آوری سنسور الکتریکی با امکان خاموشی خودکار از گرم شدن بیش از حد محصول در صورت استفاده نادرست جلوگیری کرده و بالاترین حد ایمنی را ارائه می دهد.پس با خاطر آسوده و بدون مزاحمت در گرمای لذت بخش استراحت کنید.

کنترل الکترونیکی دمای انحصاری (تنظیم الکترونیکی دقیق دما)

چراغ نمایش عملکرد

الیاف میکروفایبر نرم پشمی

اندازه تقریبی 100*145 سانتیمتر

دو شاخه جدا شونده

قابل شستشو در ماشین لباسشویی در 30 درجه سانتیگراد

شنل برقی نرم و گرم بسیار بزرگ بیورر (beurer) آلمان مدل hd50 cosy

100 وات

Oeko-Tex 100

انجمن بین المللی Oeko-Tex مسئولیت آزمایش مواد زیان آور را بر عهده دارد.از سال 1992 پانزده موسسه معروف و مستقل در انجمن Oeko-Tex انواع منسوجات قابل قبول را تحت شعار منسوجات قابل اطمینان تایید کرده اند.

استاندارد Oeko-Tex با معیارهای واضح، اصول جامعی بوجود آورده که در آن مواد زیان آور حذف شده، ملاک آزمایش برای هر ماده به تنهایی تعریف شده و مقررات و محدودیتهای سختی تصریح شده است. تمامی پتوها، روتشکی ها و تشکچه های برقی قابل شستشوی شرکت بیورر دارای گواهینامه معتبر Oeko-Tex هستند. گواهینامه Oeko-Tex ایمنی منسوجات را برای مصرف کننده تایید میکند.

منسوجات دارای این امتیاز تحت بیش از 100 آزمایش اختصاصی از نظر سرطانزایی،آلرژی ناشی از مواد رنگی،آفت کش ها و مواد خطرناک مانند کادیوم،جیوه،سرب  و نیکل مورد برسی قرار می گیرند.این استاندارد و آزمایشات مربوط به آن در سراسر جهان روشن و قابل مقایسه است و به مصرف کننده آگاه در تصمیم برای خرید کمک می نماید.

با دفترچه راهنمای فارسی،انگلیسی و آلمانی

شنل برقی نرم و گرم بسیار بزرگ بیورر (beurer) آلمان مدل hd50 cosy

 

براي اطلاعات بيشتر،ميتوانيد اين محصولات را در سايت اختصاصي آن مشاهده نماييد.

 

شنل برقی نرم و گرم بسیار بزرگ بیورر (beurer) آلمان مدل hd50 cosy

شنل برقی نرم و گرم بسیار بزرگ بیورر (beurer) آلمان مدل hd50 cosy

شنل برقی نرم و گرم بسیار بزرگ بیورر (beurer) آلمان مدل hd50 cosy

 

ساخت آلمان و دارای استاندارد اروپا
    


 

لوازم موجود در هنگام تحویل

شنل برقی

کلید

دفترچه راهنما


 این دستگاه به دو صورت شنل برقی و پتوی برقی مورد استفاده قرار می گیرد.

رعایت دستورات ایمنی موجب حفظ سلامتی شما و دیگران و هم حفاظت از این وسیله می شود.

این پتوی برقی مناسب استفاده در بیمارستان و اهداف تجاری نمی باشد.

این وسیله برای افراد با محدودیتهای فیزیکی، ادراکی و ناتوانی ذهنی یا کودکان و یا افراد ناآشنا به استفاده از آن مناسب نمی باشد، مگر اینکه در زیر نظر فرد مسئول به آنان آموزش داده شود.

پتوی برقی را برای افراد ناتوان یا حساس به حرارت یا برای اطفال بکار نبرید.

میدان الکتریکی و مغناطیسی ساطع از این پتوی برقی ممکن است در عملکرد باتری قلب اختلال ایجاد نماید.با وجود این، میدانهای الکتریکی و مغناطیسی ایجاد شده کاملا زیر حد مجاز است.لطفا قبل از استفاده از این محصول با پزشک و سازنده باتری قلب خود مشورت نمایید.

قدرت میدان الکتریکی : حداکثر v/m  05000

قدرت  میدان مغناطیسی : حداکثر 80 A/m

شدت جریان مغناطیسی : حداکثر 0.1 میلی تسلا

پتوی برقی را در حالت تا و یا چروکیدگی روشن نکنید.

آن را دور تشک نپیچید و زیر تشک قرار ندهید.

این وسیله نباید در حالت فشار قرار گیرد، خصوصا در تختهای قابل تنظیم و یا وقتی دو تشک کنار هم بر روی تخت قرار دارند.

آن را محکم تا نکنید.

از آن برای حیوانات خانگی استفاده نکنید.

وقتی مرطوب است از آن استفاده نکنید.

 

وقتی پتوی برقی روشن است

هیچ چیزی مثل کیف یا سبد رخت را روی آن قرار ندهید.

هیچ وسیله گرمازا مانند کیسه آبجوش یا تشکچه برقی یا غیره را روی آن قرار ندهید.

کلید تشک برقی را با پتو یا بالش یا چیز دیگر نپوشانید و آنرا روی پتوی برقی قرار ندهید.

سیم آن را نکشید، نپیچانید و خم نکنید.

از فرو کردن سوزن و اشیا نوک تیز در آن جدا خودداری نمایید.

به کودکان اجازه بازی با دستگاه را ندهید.

از نظر پوسیدگی یا آسیب بطور مرتب وسیله را کنترل نمایید.

 

استفاده مناسب

پتوی برقی برای گرم کردن بدن انسان تولید شده است.نباید از آن به عنوان روتختی و یا زیر ملحفه یا به عنوان تشک استفاده کرد.این پتو طوری طراحی شده است که می تواند به کمک دکمه ها جلوی آن را ببندید.طرف تیره تر به سمت بدن باید باشد.

این تشک برقی مجهز به سیستم ایمنی می باشد.این تکنولوژی سنسور الکترونیکی، از گرم شدن بیش از حد پتو جلوگیری کرده و در صورت بروز هرگونه مشکل به صورت اتوماتیک خاموش می شود.

در صورتی که پتوی برقی به سبب نقص فنی توسط سیبستم ایمنی خاموش شود و با روشن کردن مجدد لامپ نشانگر روشن نشود به خاطر دلایل ایمنی از آن استفاده نکرده و با دفتر خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

 

انتخاب درجه حرارت

برای گرم شدن سریع ابتدا کلید را بر روی بالاترین درجه قرار دهید.اگر می خواهید از آن برای چندین ساعت متوالی استفاده نمایید توصیه می شود از درجه حرارت کمتر استفاده نمایید.

این وسیله مجهز به عملکرد خاموشی خودکار پس از تقریبا 180 دقیقه می باشد.

برای استفاده مجدد ابتدا کلید دستگاه را بر روی صفر قرار دهید.پس از حدود 15 دقیقه می توانید بار دیگر درجه حرارت مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

تمیز کردن و مراقبت

همیشه قبل از تمیز کردن دوشاخه را از برق خارج نمایید.

قبل از شستشو سیم برق متصل به پتو را از آن جدا کنید.

لکه های کوچک را می توانید با استفاده از دستمال یا اسفنج مرطوب و یا در صورت لزوم کمی مایع شستشوی ملایم برطرف نمایید.

پتوب برقی نباید خشکشویی شده یا چلانده یا در ماشین لباسشویی خشک شود.

تشک برقی را پرس یا اتو نکنید.

در صورتی که پتو خیلی کثیف باشد می توان آن را در ماشین لباسشویی در حالت چرخش ملایم و دمای 30 درجه سانتیگراد شست.برای شستشو از پودر یا مایع شستشو برای الیاف ظریف و به اندازه توصیه شده بر روی بسته بندی استفاده کنید.

توجه داشته باشید شستشوی مکرر سبب پوسیدگی می شود.بنابراین بهتر است در کل عمر پتوی برقی، بیش از 5 بار آن را در ماشین لباسشویی نشویید.

از گیره لباس یا مشابه آن برای آویزان کردن پتو استفاده نکنید.

فقط زمانی که کاملا خشک شد نسبت به استفاده از آن اقدام نمایید.

به هیچ عنوان پتوی برقی را برای خشک شدن به برق متصل نکنید.

اگر برای مدت طولانی قصد استفاده از آن را ندارید توصیه می شود آنرا داخل جعبه بسته بندی قرار داده و در محل خشک و خنک نگهداری نمایید و هیچ چیزی را روی آن قرار ندهید.

اطلاعات تکمیلی را در دفترچه راهنما ببینید.

021-55435143
@sedanmedsales
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×
Parse Time: 0.107s
Duration Query
0.0000131130 SELECT configuration_id AS cfgId, configuration_key AS cfgKey, configuration_value AS cfgValue FROM configuration
0.0005519390 SELECT configuration_id AS cfgId, configuration_key AS cfgKey, configuration_value AS cfgValue FROM configuration
0.0000030994 SELECT * FROM languages ORDER BY sort_order ASC
0.0001621246 SELECT * FROM languages ORDER BY sort_order ASC
0.0000030994 SELECT title, code, symbol_left, symbol_right, decimal_point, thousands_point, decimal_places, value FROM currencies
0.0001502037 SELECT title, code, symbol_left, symbol_right, decimal_point, thousands_point, decimal_places, value FROM currencies
0.0000030994 SELECT * FROM configuration_description WHERE (language_id = :languages_id OR language_id = 0) AND configuration_id IN ('12', '610', '611', '612', '613', '708', '722', '723', '724', '725', '726', '727', '731', '729', '614', '1718')
0.0003058910 SELECT * FROM configuration_description WHERE (language_id = :languages_id OR language_id = 0) AND configuration_id IN (:configuration_id)
0.0000028610 SELECT ig.images_group_id, ig.save_path, ig.watermarking_status, ig.has_thumb, ig.thumb_width, ig.thumb_height, ig.max_width, ig.max_height, ig.default_image, ig.position, ig.multi_image, ig.date_added, ig.last_modified, ig.item_type, igi.images_group_title FROM images_group AS ig JOIN images_group_info AS igi ON igi.images_group_id=ig.images_group_id WHERE igi.languages_id = :languages_id
0.0002698898 SELECT ig.images_group_id, ig.save_path, ig.watermarking_status, ig.has_thumb, ig.thumb_width, ig.thumb_height, ig.max_width, ig.max_height, ig.default_image, ig.position, ig.multi_image, ig.date_added, ig.last_modified, ig.item_type, igi.images_group_title FROM images_group AS ig JOIN images_group_info AS igi ON igi.images_group_id=ig.images_group_id WHERE igi.languages_id = :languages_id
0.0000050068 SELECT products_id, products_quantity, products_model, products_image, products_price, products_date_added, products_last_modified, products_date_available, products_weight, products_status, products_tax_class_id, manufacturers_id, products_ordered FROM products WHERE products_id = :products_id
0.0002470016 SELECT products_id, products_quantity, products_model, products_image, products_price, products_date_added, products_last_modified, products_date_available, products_weight, products_status, products_tax_class_id, manufacturers_id, products_ordered FROM products WHERE products_id = :products_id
0.0000019073 SELECT products_name, products_url, products_viewed FROM products_description WHERE language_id = :language_id AND products_id = :products_id
0.0001468658 SELECT products_name, products_url, products_viewed FROM products_description WHERE language_id = :language_id AND products_id = :products_id
0.0000021458 SELECT specials_new_products_price, expires_date FROM specials WHERE products_id = :products_id AND status = 1
0.0001420975 SELECT specials_new_products_price, expires_date FROM specials WHERE products_id = :products_id AND status = 1
0.0000019073 SELECT products_related_id FROM import_cross_products WHERE products_id = :products_id
0.0001549721 SELECT products_related_id FROM import_cross_products WHERE products_id = :products_id
0.0000019073 SELECT products_id, products_description, products_meta_description, products_meta_keywords FROM products_description WHERE products_id = :products_id AND language_id = :language_id
0.0001130104 SELECT products_id, products_description, products_meta_description, products_meta_keywords FROM products_description WHERE products_id = :products_id AND language_id = :language_id
0.0000030994 SELECT m.*, mi.manufacturers_url, mi.url_clicked, mi.date_last_click FROM manufacturers AS m JOIN manufacturers_info AS mi ON m.manufacturers_id = mi.manufacturers_id WHERE m.manufacturers_id = :id AND mi.languages_id = :language_id
0.0002040863 SELECT m.*, mi.manufacturers_url, mi.url_clicked, mi.date_last_click FROM manufacturers AS m JOIN manufacturers_info AS mi ON m.manufacturers_id = mi.manufacturers_id WHERE m.manufacturers_id = :id AND mi.languages_id = :language_id
0.0000019073 SELECT ct.cloud_tags_id, ct.cloud_tags_counts, ct.cloud_tags_similars, ctd.cloud_tags_name FROM (cloud_tags_to_products AS c2p JOIN cloud_tags AS ct ON c2p.cloud_tags_id = ct.cloud_tags_id) JOIN cloud_tags_description AS ctd ON ct.cloud_tags_id = ctd.cloud_tags_id WHERE c2p.products_id = :products_id AND ctd.language_id = :language_id ORDER BY ct.cloud_tags_counts DESC
0.0139038563 SELECT ct.cloud_tags_id, ct.cloud_tags_counts, ct.cloud_tags_similars, ctd.cloud_tags_name FROM (cloud_tags_to_products AS c2p JOIN cloud_tags AS ct ON c2p.cloud_tags_id = ct.cloud_tags_id) JOIN cloud_tags_description AS ctd ON ct.cloud_tags_id = ctd.cloud_tags_id WHERE c2p.products_id = :products_id AND ctd.language_id = :language_id ORDER BY ct.cloud_tags_counts DESC
0.0000040531 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0009999275 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0000028610 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0008189678 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0000021458 SELECT v.videos_id, v.videos_poster, v.date_added, v.last_modified, vd.videos_title, vd.videos_description FROM videos AS v JOIN videos_description AS vd ON v.videos_id = vd.videos_id AND vd.language_id = :language_id JOIN videos_to_products AS v2p ON v.videos_id = v2p.videos_id WHERE v2p.products_id = :product_id AND v.enabled = 1 ORDER BY v2p.sort_order ASC
0.0002529621 SELECT v.videos_id, v.videos_poster, v.date_added, v.last_modified, vd.videos_title, vd.videos_description FROM videos AS v JOIN videos_description AS vd ON v.videos_id = vd.videos_id AND vd.language_id = :language_id JOIN videos_to_products AS v2p ON v.videos_id = v2p.videos_id WHERE v2p.products_id = :product_id AND v.enabled = 1 ORDER BY v2p.sort_order ASC
0.0000040531 SELECT pefg.products_extra_fields_groups_id, pefgd.products_extra_fields_groups_title FROM products_extra_fields_groups pefg, products_extra_fields_groups_description pefgd WHERE pefg.products_extra_fields_groups_status = 1 AND pefg.products_extra_fields_groups_id <> :default_group AND pefg.products_extra_fields_groups_id = pefgd.products_extra_fields_groups_id AND pefgd.language_id = :lng_id ORDER BY pefg.products_extra_fields_groups_order ASC
0.0002849102 SELECT pefg.products_extra_fields_groups_id, pefgd.products_extra_fields_groups_title FROM products_extra_fields_groups pefg, products_extra_fields_groups_description pefgd WHERE pefg.products_extra_fields_groups_status = 1 AND pefg.products_extra_fields_groups_id <> :default_group AND pefg.products_extra_fields_groups_id = pefgd.products_extra_fields_groups_id AND pefgd.language_id = :lng_id ORDER BY pefg.products_extra_fields_groups_order ASC
0.0000028610 SELECT p2e.*, e.products_extra_fields_name, e.products_extra_fields_order, e.products_extra_fields_status, e.products_extra_fields_groups_id, e.products_extra_fields_type_id FROM products_extra_fields AS e LEFT JOIN products_to_products_extra_fields AS p2e ON p2e.products_extra_fields_id = e.products_extra_fields_id WHERE p2e.products_id = :products_id AND (e.languages_id = '0' OR e.languages_id = :language_id) AND e.products_extra_fields_status = 1 ORDER BY e.products_extra_fields_order ASC
0.0002379417 SELECT p2e.*, e.products_extra_fields_name, e.products_extra_fields_order, e.products_extra_fields_status, e.products_extra_fields_groups_id, e.products_extra_fields_type_id FROM products_extra_fields AS e LEFT JOIN products_to_products_extra_fields AS p2e ON p2e.products_extra_fields_id = e.products_extra_fields_id WHERE p2e.products_id = :products_id AND (e.languages_id = '0' OR e.languages_id = :language_id) AND e.products_extra_fields_status = 1 ORDER BY e.products_extra_fields_order ASC
0.0000030994 SELECT a.products_attributes_id AS attributes_id, a.options_id, a.options_values_id AS values_id, a.options_values_price AS price, a.price_prefix, a.enabled, o.products_options_name AS options_name, o.products_options_type AS options_type, o.pages_id, v.products_options_values_name AS values_name, v.products_options_values_style AS values_style FROM (products_attributes AS a LEFT JOIN products_options AS o ON a.options_id = o.products_options_id) LEFT JOIN products_options_values AS v ON a.options_values_id = v.products_options_values_id WHERE a.products_id = :products_id AND o.language_id = :language_id AND v.language_id = :language_id ORDER BY o.sort_order ASC, a.sort_order ASC
0.0002861023 SELECT a.products_attributes_id AS attributes_id, a.options_id, a.options_values_id AS values_id, a.options_values_price AS price, a.price_prefix, a.enabled, o.products_options_name AS options_name, o.products_options_type AS options_type, o.pages_id, v.products_options_values_name AS values_name, v.products_options_values_style AS values_style FROM (products_attributes AS a LEFT JOIN products_options AS o ON a.options_id = o.products_options_id) LEFT JOIN products_options_values AS v ON a.options_values_id = v.products_options_values_id WHERE a.products_id = :products_id AND o.language_id = :language_id AND v.language_id = :language_id ORDER BY o.sort_order ASC, a.sort_order ASC
0.0000021458 SELECT count(reviews_id) AS count, SUM(reviews_rating) AS total FROM reviews WHERE products_id = :product_id AND approved = 1
0.0001568794 SELECT count(reviews_id) AS count, SUM(reviews_rating) AS total FROM reviews WHERE products_id = :product_id AND approved = 1
0.0000019073 UPDATE products_description SET products_viewed = products_viewed+1 WHERE products_id = :product_id AND language_id = :lang_id
0.0001270771 UPDATE products_description SET products_viewed = products_viewed+1 WHERE products_id = :product_id AND language_id = :lang_id
0.0000021458 SELECT categories_id FROM products_to_categories WHERE products_id = :products_id
0.0001299381 SELECT categories_id FROM products_to_categories WHERE products_id = :products_id
0.0000019073 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0001380444 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000028610 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000779629 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000021458 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000438690 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000021458 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000410080 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000019073 SELECT categories_name FROM categories_description WHERE categories_id = :id AND language_id = :language_id
0.0001320839 SELECT categories_name FROM categories_description WHERE categories_id = :id AND language_id = :language_id
0.0000021458 SELECT categories_name FROM categories_description WHERE categories_id = :id AND language_id = :language_id
0.0000960827 SELECT categories_name FROM categories_description WHERE categories_id = :id AND language_id = :language_id
0.0000019073 SELECT categories_name FROM categories_description WHERE categories_id = :id AND language_id = :language_id
0.0000989437 SELECT categories_name FROM categories_description WHERE categories_id = :id AND language_id = :language_id
0.0000038147 SELECT c.categories_id, c.categories_image, c.parent_id, c.sort_order, c.date_added, cd.categories_name FROM categories AS c JOIN categories_description AS cd ON c.categories_id = cd.categories_id WHERE cd.language_id = :lang_id ORDER BY c.sort_order
0.0020549297 SELECT c.categories_id, c.categories_image, c.parent_id, c.sort_order, c.date_added, cd.categories_name FROM categories AS c JOIN categories_description AS cd ON c.categories_id = cd.categories_id WHERE cd.language_id = :lang_id ORDER BY c.sort_order
0.0000040531 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0001049042 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000028610 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000951290 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000030994 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000751019 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000059605 SELECT a.articles_id, a.articles_image, GREATEST(a.articles_date_added, COALESCE(a.articles_date_available, 0)) AS articles_date, a.articles_authors_id, ad.articles_name, ad.articles_summary, ad.articles_viewed FROM articles AS a JOIN articles_description AS ad ON a.articles_id = ad.articles_id JOIN articles_xsell AS x ON a.articles_id = x.articles_id WHERE x.products_id = :id AND ad.language_id = :lng_id AND a.articles_status = 1 ORDER BY articles_date DESC
0.0004560947 SELECT a.articles_id, a.articles_image, GREATEST(a.articles_date_added, COALESCE(a.articles_date_available, 0)) AS articles_date, a.articles_authors_id, ad.articles_name, ad.articles_summary, ad.articles_viewed FROM articles AS a JOIN articles_description AS ad ON a.articles_id = ad.articles_id JOIN articles_xsell AS x ON a.articles_id = x.articles_id WHERE x.products_id = :id AND ad.language_id = :lng_id AND a.articles_status = 1 ORDER BY articles_date DESC
0.0000040531 SELECT products_id, products_quantity, products_model, products_image, products_price, products_date_added, products_last_modified, products_date_available, products_weight, products_status, products_tax_class_id, manufacturers_id, products_ordered FROM products WHERE products_id = :products_id
0.0001409054 SELECT products_id, products_quantity, products_model, products_image, products_price, products_date_added, products_last_modified, products_date_available, products_weight, products_status, products_tax_class_id, manufacturers_id, products_ordered FROM products WHERE products_id = :products_id
0.0000030994 SELECT products_name, products_url, products_viewed FROM products_description WHERE language_id = :language_id AND products_id = :products_id
0.0001060963 SELECT products_name, products_url, products_viewed FROM products_description WHERE language_id = :language_id AND products_id = :products_id
0.0000028610 SELECT specials_new_products_price, expires_date FROM specials WHERE products_id = :products_id AND status = 1
0.0000820160 SELECT specials_new_products_price, expires_date FROM specials WHERE products_id = :products_id AND status = 1
0.0000019073 SELECT products_related_id FROM import_cross_products WHERE products_id = :products_id
0.0000929832 SELECT products_related_id FROM import_cross_products WHERE products_id = :products_id
0.0000028610 SELECT pop_id, pop_products_id_slave AS products_id, pop_order_id FROM products_related_products WHERE pop_products_id_master = :products_id ORDER BY pop_order_id ASC
0.0002090931 SELECT pop_id, pop_products_id_slave AS products_id, pop_order_id FROM products_related_products WHERE pop_products_id_master = :products_id ORDER BY pop_order_id ASC
0.0000030994 SELECT p.*, pd.products_name, pd.products_viewed, s.specials_new_products_price AS special_price FROM (products AS p LEFT JOIN products_description AS pd ON p.products_id = pd.products_id LEFT JOIN specials AS s ON p.products_id = s.products_id AND s.status = 1) WHERE pd.language_id = :language_id AND p.products_status > 0 AND p.products_id IN('393', '84') ORDER BY p.products_date_added DESC
0.0000028610 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0008099079 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0000040531 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0008509159 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0000050068 SELECT p.pages_id, pd.pages_name FROM pages AS p, pages_description AS pd WHERE p.pages_status = '1' AND p.pages_id = pd.pages_id AND pd.language_id = :lng_id AND p.position_name = :position ORDER BY p.sort_order ASC, pd.pages_name ASC
0.0002849102 SELECT p.pages_id, pd.pages_name FROM pages AS p, pages_description AS pd WHERE p.pages_status = '1' AND p.pages_id = pd.pages_id AND pd.language_id = :lng_id AND p.position_name = :position ORDER BY p.sort_order ASC, pd.pages_name ASC
0.0000030994 SELECT p.pages_id, pd.pages_name FROM pages AS p, pages_description AS pd WHERE p.pages_status = '1' AND p.pages_id = pd.pages_id AND pd.language_id = :lng_id AND p.position_name = :position ORDER BY p.sort_order ASC, pd.pages_name ASC
0.0001628399 SELECT p.pages_id, pd.pages_name FROM pages AS p, pages_description AS pd WHERE p.pages_status = '1' AND p.pages_id = pd.pages_id AND pd.language_id = :lng_id AND p.position_name = :position ORDER BY p.sort_order ASC, pd.pages_name ASC
0.0000030994 SELECT p.pages_id, pd.pages_name, pd.pages_description, p.pages_image, p.pages_date_added FROM pages AS p JOIN pages_description AS pd ON pd.pages_id = p.pages_id WHERE p.pages_status = '1' and pd.language_id = :lang_id AND p.position_name = :position ORDER BY p.sort_order LIMIT :limit
0.0001251698 SELECT p.pages_id, pd.pages_name, pd.pages_description, p.pages_image, p.pages_date_added FROM pages AS p JOIN pages_description AS pd ON pd.pages_id = p.pages_id WHERE p.pages_status = '1' and pd.language_id = :lang_id AND p.position_name = :position ORDER BY p.sort_order LIMIT :limit
0.0000019073 SELECT * FROM banners WHERE banners_group = :group AND status = '1' ORDER BY sort_order ASC LIMIT 1
0.0002090931 SELECT * FROM banners WHERE banners_group = :group AND status = '1' ORDER BY sort_order ASC LIMIT 1
Total: 0.0262758732 Query count: 89