فشارسنج بازویی BM60 بیورر ( BEURER )

BM60
برند:  Beurer
وضعیت: تماس بگیرید
مشاوره تلگرامی

فشارسنج بازویی بیورر (beurer) آلمان مدل BM60

 نوآوری انحصاری، نشانگر استراحت حداکثر ایمنی و اطمینان را ارائه می دهد. پاسخ پس از آزمایش، ضامن درستی نتیجه سنجش فشار خون است. ایمنی به همراه طراحی نوآورانه و نمایشگر بسیار بزرگ در یک دستگاه جمع شده است. نشانگر استراحت، وضعیت جسمی و روحی شما در هنگام سنجش فشار خون را نشان می دهد و به شما می گوید که آیا نتیجه آزمایش قابل اطمینان است یا باید تکرار شود.

سنجش فشار خون و ضربان قلب از طریق بازو بصورت تمام اتوماتیک

نشانگر انحصاری حالت استراحت برای اندازه گیری دقیق resting

فشار خون را باید زمانی اندازه گیری کرد که بدن از نظر فیزیکی و ذهنی در حال استراحت باشد.یک اشتباه معمول این است که فشار خون در زمانی اندازه گیری شود که بدن در حال استراحت نیست و معنای آن نتیجه نادرست میزان فشار خون است.پس از اندازه گیری فشار خون،پاسخ نشانگر استراحت دقیق بودن نتیجه سنجش فشار خون را نشان میدهد.در صورت عدم استراحت سیستم گردش خون آزمایش باید پس از 5 دقیقه آرامش و استراحت مجددا تکرار شود.

محاسبه میانگین فشار خون

با LCD آسان و خوانا

ذخیره مقادیر اندازه گیری شده

جایگاه حافظه 60*2

دارای مهر نشان کیفیت انجمن فشار خون اروپا

رده بندی WHO/ تشخیص آریتمی (سازمان بهداشت جهانی)

طبقه بندی و تفسیر کمیت فشار خون مطابق با جدول راهنمای سازمان بهداشت جهانی WHO میباشد.نوار رنگی کنار دستگاه مقدار فشار خون را مطابق رده بندی WHO نشان میدهد و میتوانید فورا وضعیت بحرانی را تشخیص دهید.

تشخیص آریتمی (عملکرد هشدار دهنده مفیدی که به موقع شما را از وجود بی نظمی در ریتم قلب آگاه میکند)

محصول طبی

مناسب دور بازوی 22 تا 32 سانتیمتر

دارای ساعت و تاریخ

خاموشی خودکار

با کارکرد آسان

پیغام هشدار اشتباه در عملیات

نمایشگر تعویض باطری

دارای کیف حمل

دارای 4 باطری قلمی 1.5 ولت

مناسب استفاده با آداپتور برق

با دفترچه راهنمای فارسی،انگلیسی و آلمانی

به توصیه پزشکان هر شخص باید بطور مرتب فشار خون خود را در منزل کنترل و ثبت نماید.با اقدامات پیشگیرانه از قبیل تغذیه صحیح ،جلوگیری از اضافه وزن،ورزش کافی،کاهش استرس،نکشیدن سیگارو پرهیز از مصرف الکل،همراه با شناسایی زود هنگام عوامل خطرزا و درمان بموقع میتوان تا حد زیادی از بیماری فشار خون پیشگیری کرد.به همین دلیل کنترل مستمر فشار خون اهمیت زیادی دارد.

 

براي اطلاعات بيشتر،ميتوانيد اين محصولات را در سايت اختصاصي آن مشاهده نماييد.

 

فشارسنج بازویی برای اندازه گیری فشارخون غیر تهاجمی و تعیین فشارخون شریانی بزرگسالان مناسب است.با کمک این فشارسنج می توانید سریع و آسان فشارخون خود را اندازه بگیرید، نتایج را ذخیره کنید و متوسط میزان فشارخون خود را ملاحضه نمایید.

برای کسانی که مبتلا به آریتمی قلب هستند علامت هشدار تعبیه شده است.

مقادیر اندازه گیری شده بر اساس راهنمای بهداشت جهانی WHO طبقه بندی شده و به صورت نوار نمایش داده می شود.

بعلاوه این نمایشگر فشارخون، دارای نشانگر پایداری همودینامیک می باشد که آنرا نشانگر استراحت می نامیم.این علامت نشانگر آن است که در زمان اندازه گیری فشار، گردش خون در حالت استراحت کافی، بسر می برد و در نتیجه، اندازه گیری دقیق تری از فشارخون در حالت استراحت بدست می آید.

 

اطلاعات مهم

برای مقایسه فشارخون بهتر است، فشارخون خود را همیشه در یک زمان مشخص از روز اندازه گیری نمایید.

قبل از هر اندازه گیری فشارخون تقریبا 5 دقیقه استراحت کنید.

قبل از تکرار سنجش فشار باید 5 دقیقه صبر کنید.

میزان فشارخون اندازه گیری شده تنها به منظور آگاهی است  و به هیچ عنوان جانشین آزمایشات پزشکی نیست.درباره نتایج فشارخون خود با پزشک مشورت نمایید و هرگز خودسرانه برای مصرف دارو تصمیم نگیرید یا تغیری در دز داروی مصرفی ندهید.

احتمال نتیجه اندازه گیری نادرست فشارخون در صورت وجود بیماری قلبی، فشارخون بسیار پایین، بی نظمی گردش خون، آریتمی قلب و دیگر بیماریها وجود دارد.

این دستگاه با برق و باتری کار می کند.توجه داشته باشید که فشارسنج فقط در صورت داشتن نیروی کافی می تواند اطلاعات را ذخیره کند.در صورت استفاده از آداپتور نیازی به قرار دادن باتری در داخل دستگاه ندارید.بلافاصله پس از بیرون آوردن باطری از داخل فشارسنج و یا بیرون آوردن دوشاخه از برق، زمان و تاریخ پاک میشود، اما اطلاعات ذخیره شده باقی می مانند.

در صورتی که در عرض 3 دقیقه هیچ دکمه ای فشار داده نشود، به منظور حفظ نیروی باتری ها، دستگاه فشارسنج به صورت خودکار خاموش می شود.

  

نگهداری

دستگاه نمایشگر فشارخون از اجزا الکتریکی ظریف و دقیقی ساخته شده است.دقت در اندازه گیری و عمر دستگاه به چگونگی نگهداری از آن بستگی دارد.

دستگاه را در مقابل ضربه حفظ کرده و آنرا پرتاب نکنید.

دستگاه را در مقابل رطوبت، گرد و خاک، تغییر درجه حرارت شدید و نیز نور مستقیم خورشید محافظت کنید.

از دستگاه در مکان هایی با میدان مغناطیسی شدید استفاده نکنید، دستگاه را از فرستنده ها و تلفن های همراه دور نگه دارید.

فقط از بازوبند همراه فشارسنج و یا بازوبند اصلی به عنوان جایگزین استفاده نمایید در غیر این صورت نتایج نادرست خواهند بود.

قبل از بستن بازوبند بدور بازو هیچ دکمه ای را فشار ندهید.

در صورت عدم استفاده از دستگاه به مدت طولانی توصیه می شود باتری های را از دستگاه خارج نمایید.

همیشه از باتریهای استفاده کنید که از یک نوع و نام تجاری و با یک قدرت باشند، بهتر است از باتریهای آلکلاین استفاده نمایید.

  

اندازه گیری فشارخون توسط دستگاه

بازوبند را 2 یا 3 سانتیمتر بالاتر از گودی آرنج  و بالای شریان روی بازوی برهنه سمت چپ خود ببندید و آنرا با نوار چسبنده محکم کنید، بازوبند را طوری نبندید که به دست فشار بیاورد باید طوری بسته شود که دو انگشت به راحتی بین بازوبند و بازو قرار بگیرد.

دقت کنید که گردش خون نباید با لباس تنگ یا هر چیز دیگر مختل شده باشد.

شما می توانید در حالت نشسته و یا در حال خوابیده فشارخون خود را اندازه گیری نمایید، همیشه اطمینان حاصل کنید بازوبند درست در راستای قلب باشد.

برای اینکه فشار اندازه گیری شده درست باشد شما باید کاملا آرام باشید و صحبت نکنید.

پس از بستن درست بازوبند دستگاه را با دکمه روشن و خاموش، روشن نمایید.

دستگاه بصورت خودکار تست شده و تمام علائم روی صفحه ظاهر می شوند و سپس اندازه گیری شروع می شود.

دستگاه شروع به پمپ باد می کند.فشار تا 180 mmHg بالا میرود.اگر فشار هوا کافی نباشد دستگاه بصورت خودکار 30 mmHg بیشتر پمپ می کند.

با تکمیل اندازه گیری فشار، فشار هوای داخل بازوبند سریع خالی می شود.در این زمان نبض، فشار خون سیستولیک و دیاستولیک و همچنین نشانگر استراحت بر روی صفحه نمایش داده می شود.

حالا می توانید با فشار دکمه حافظه یک یا حافظه دو، حافظه مورد نظر خود را برای ذخیره نتیجه اندازه گیری انتخاب نمایید، در صورت انتخاب دکمه دیگر نتیجه فشارخون در آخرین حافظه انتخاب شده قبلی ذخیره خواهد شد.

بعد از اتمام کار با فشار دکمه روشن و خاموش می توانید دستگاه را خاموش نمایید، در صورت فراموشی پس از 3 دقیقه دستگاه بصورت اتوماتیک خاموش شده و نتیجه اندازه گیری در حافظه ذخیره می شود.

 

ارزیابی نتایج

این فشارسنج احتمال آریتمی و بی نظمی ضربان قلب را تشخیص داده و در صورت لزوم با علامت چشمک زن مخصوص نشان می دهد.

مشاهده این علامت ممکن است نشانه بیماری آریتمی قلب باشد.در نتیجه آسیب سیستم بیوالکتریک که تپش قلب را کنترل می کند، قلب ضربان غیر طبیعی می یابد.

علائم ضربان نابهنگام یا حذف شده یا ضربان کند و یا خیلی تند قلب، ممکن است علاوه بر موارد دیگر به علت بیماری قلبی، سن، آمادگی فیزیکی قبلی، استفاده بیش از حد از مشروبات الکلی یا محرکها، استرس یا کم خوابی بوجود آید.

بیماری آریتمی فقط از طریق انجام آزمایشات پزشکی مشخص می شود.

در صورت مشاهده علامت مخصوص آریتمی، اندازه گیری فشارخون را تکرار نمایید.در فاصله تکرار آزمایش 5 دقیقه استراحت کرده و در حین اندازه گیری راه نرفته و صحبت نکنید.

اگر چندین بار علامت چشمک زن آریتمی نمودار شد با پزشک متخصص مشورت نمایید.هرگز اقدام به تشخیص و خوددرمانی بر اساس نتایج آزمایش نکنید.پیروی از دستورات پزشک حیاتی است.

 

نمودار گرافیکی طبقه یندی WHO و علامت روی دستگاه محدوده فشارخون اندازه گرفته شده را نشان میدهد.

اگر میزان فشار سیستولیک و دیاستولیک در 2 ردیف مختلف طبقه بندی WHO باشند، طبقه بندی سازمان بهداشت جهانی WHO مورد بالاتر را نشان می دهد.

 

نشانگر سنجش استراحت

معمولترین اشتباهی که در زمان اندازه گیری فشارخون پیش می آید، اندازه گیری در زمانی است که بدن شخص در حالت استراحت – پایداری همودینامیک- قرار ندارد و در چنین مواردی فشار سیستولیک و دیاستولیک نادرست خواهد بود.

این دستگاه در هنگام اندازه گیری فشارخون به طور خودکار کافی بودن یا نبودن استراحت سیستم گردش خون فرد را مشخص می کند.

اگر نشانه ای مبنی بر ناکافی بودن استراحت گردش خون بدست نیاید، علامت پایداری همودینامیک نمودار شده و میزان فشار اندازه گیری شده را می توان با اطمینان ثبت نمود.

در صورت اخطار دستگاه برای عدم پایداری همودینامیک یعنی حالت استراحت ناکافی، برای اندازه گیری فشارخون پس از استراحت و آرامش کافی مجددا اقدام نمایید.

در صورت نمایان شدن حالت عدم استراحت کافی باید توجه داشت که عامل اصلی عدم پایداری همودینامیک، سیستم عصبی به هم ریخته داخلی است که با دوره استراحت کوتاه آرامش نمی یابد.

آریتمی قلبی پیشرفته نیز می تواند از پایداری در جریان اندازه گیری گردش خون جلوگیری کند.

عدم آرامش در زمان اندازه گیری فشار می تواند دلایل متعددی از جمله عوامل فیزیکی یا روانی یا حواس پرتی یا تپش قلب داشته باشد.

بیماران خاصی که مبتلا به آریتمی قلب یا ناراحتی مزمن روانی هستند ممکن است در زمان طولانی در وضعیت عدم پایداری همودینامیک باقی بمانند که حتی پس از تکرار زمان استراحت نیز ادامه می یابد.

در چنین بیمارانی دقت سنجش فشار در حالت استراحت کاهش می یابد.

اندازه گیری فشارخون در زمانی که سیستم گردش خون در حالت استراحت باشد، نتایج قابل اطمینانی را ارائه می دهد.

  بازخوانی حافظه

دستگاه دارای 60 حافظه برای هر کاربر می باشد، شما می توانید نتایج ذخیره شده در هر دو حافظه را مرور کنید و میانگین فشارها را ببینید.

دکمه حافظه مورد نظر را انتخاب کنید، ابتدا میانگین فشارهای این حافظه نمایش داده می شود که با حرف A نشان داده می شود.با فشار مجدد دکمه حافظه مقادیر اندازه گیری WHO، وضعیت آریتمی و نشانگر استراحت نمودار می شود.این مقادیر از 1 تا 60 شماره گذاری شده اند.زمان و تاریخ به نوبت پس از 2.5 ثانیه مشاهده می شوند.

بعد از پر شدن 60 حافظه به صورت خودکار دستگاه در استفاده های آتی قدیمی ترین مورد سنجش را پاک کرده و نتیجه سنجش جدید را جایگزین خواهد کرد.

در صورتی که دستگاه را خاموش نکنید به صورت اتوماتیک بعد از 30 ثانیه خاموش خواهد شد.

شما میتوانید نتایج ذخیره شده را بصورت تک تک یا تمام حافظه را باهم پاک کنید.

تمیز کردن

دستگاه را می توانید با دقت با پارچه نرم و نمدار تمیز کنید.

از بکار بردن مواد پاک کننده شیمیایی و حلال ها خودداری  کنید.

از تماس آب با دستگاه جلوگیری نمایید.

از پیچ خوردگی لوله بازوبند جلوگیری نمایید.

مراقب باشید جسم سنگینی را روی فشارسنج قرار ندهید.

  

اشتباه یا خطا در اندازه گیری

علامت ارور در حالات زیر ظاهر می شود:

در طول اندازه گیری حرکت کرده یا صحبت کنید. ERR1

درست بسته نشدن بازوبند ERR2

طول کشیدن زمان پمپ هوا بیش از 20 ثانیه ERR2

فشار هوای بازوبند بالاتر از 300 mmHg باشد ERR330

هنگام ثبت در حافظه مشکلی پیش آید E3

در صورت نمایش علامت باطری که بصورت چشمک زن نمایش داده می شود نسبت به تعویض باتری ها اقدام نمایید، برای دستگاه از باتری های آلکالاین دار استفاده نمایید.

 

اطلاعات دستگاه فشارسنج

شیوه سنجش فشار خون :

 اندازه گیری نوسانات شریانی فشار خون غیر تهاجمی از بازو

دامنه اندازه گیری :

 0 تا 300 mmHg فشار

نبض 40 تا 160 نبض در دقیقه

دقت اطلاعات :

فشار سیستولیک مثبت منفی 3 mmHg

فشار دیاستولیک مثبت منفی 3 mmHg

نبض مثبت منفی 5 درصد

خطای اندازه گیری :

حداکثر اختلاف مجاز استاندارد بر اساس آزمایشات کلینیکی

سیستولیک 8 mmHg

دیاستولیک 8 mmHg

حافظه

60*2 جایگاه حافظه

ابعاد

طول 101 – عرض 130 – بلندی 54 میلیمتر

وزن

تقریبا 260 گرم با باطری

اندازه بازوبند

دور بازو تقریبا 22 تا 33 سانتیمتر

نیرو :

4 باتری قلمی 1.5 ولت آلکالاین نوع LR6

طبقه بندی :

قسمتهای کاربردی از نوع BF

شرایط محیطی برای عملکرد دستگاه :

از 10 تا 40 درجه سانتیگراد

رطوبت نسبی 85 درصد

درجه حرارت مناسب نگهداری دستگاه :

از منفی 5 تا 50 درجه سانتیگراد

رطوبت نسبی 85 درصد

ورودی

100 تا 240 ولت 50 تا 60 هرتز

خروجی

6 ولت DC با جریان 600 میلی آمپر

حفاظت

تجهیزات کلاس 2

این دستگاه دو بار عایق بندی شده و با یک فیوز اولیه در برابر مدار کوتاه و بار اضافی حفاظت شده است.توجه داشته باشید که قبل از استفاده از آداپتور، باتریها را خارج نمایید.

پوشش محافظتی

آداپتور در برابر تماس با بخشهای زنده و یا وسایلی که رسانای برق هستند محافظت شده است.استفاده کننده نباید همزمان به بیمار و خروجی برق مستقیم آداپتور دست بزند.

 

این دستگاه با استانداردهای اروپایی 2-1-En1060-1  مطابقت دارد و باید در مقابل لوازم سازگار با الکترومغناطیس EMC محافظت گردد.سیستم های ارتباطی HF و موبایل ممکن است در کار دستگاه اختلال ایجاد نمایند.

این دستگاه با مقررات تجهیزات پزشکی اروپا 93/42/EC، قانون تجهیزات پزشکی آلمان و همچنین استانداردهای اروپایی En1060-1  و En1060-3 مطابقت دارد.

En1060-1 بخش شرایط کلی دستگاه اندازه گیری فشارخون غیر تهاجمی

En1060-3 بخش ملزومات تکمیلی برای سیستم الکترو مکانیکی اندازه گیری فشارخون دستگاه اندازه گیری فشارخون غیر تهاجمی

کنترل دوره ای دقت اندازه گیری در صورت استفاده تجاری الزامی می باشد.در صورت استفاده شخصی توصیه می شود دقت اندازه گیری دستگاه هر دو سال یک بار توسط شرکت سازنده کنترل شود.

 اطلاعات تکمیلی تر را در دفترچه راهنما مطالعه نمایید.


مشخصات فنی فشارسنج بازویی BM60 بیورر ( BEURER )

فشارسنج
نوع فشارنج : دیجیتال بازویی
منبع تغذیه : برق و باطری
آداپتور : جداگانه تهیه می شود
تشخیص ناهماهنگی ضربان قلب :
سنجش ضربان قلب :
رده بندی WHO :
نوع کاف : ساده
حافظه ذخیره نتایج :
سخنگو :
قابلیت ویژه کالا : پیغام هشدار اشتباه در عملیات
021-55435143
@sedanmedsales
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×
Parse Time: 0.144s
Duration Query
0.0000119209 SELECT configuration_id AS cfgId, configuration_key AS cfgKey, configuration_value AS cfgValue FROM configuration
0.0006890297 SELECT configuration_id AS cfgId, configuration_key AS cfgKey, configuration_value AS cfgValue FROM configuration
0.0000028610 SELECT * FROM languages ORDER BY sort_order ASC
0.0001630783 SELECT * FROM languages ORDER BY sort_order ASC
0.0000040531 SELECT title, code, symbol_left, symbol_right, decimal_point, thousands_point, decimal_places, value FROM currencies
0.0001969337 SELECT title, code, symbol_left, symbol_right, decimal_point, thousands_point, decimal_places, value FROM currencies
0.0000028610 SELECT * FROM configuration_description WHERE (language_id = :languages_id OR language_id = 0) AND configuration_id IN ('12', '610', '611', '612', '613', '708', '722', '723', '724', '725', '726', '727', '731', '729', '614', '1718')
0.0004589558 SELECT * FROM configuration_description WHERE (language_id = :languages_id OR language_id = 0) AND configuration_id IN (:configuration_id)
0.0000050068 SELECT ig.images_group_id, ig.save_path, ig.watermarking_status, ig.has_thumb, ig.thumb_width, ig.thumb_height, ig.max_width, ig.max_height, ig.default_image, ig.position, ig.multi_image, ig.date_added, ig.last_modified, ig.item_type, igi.images_group_title FROM images_group AS ig JOIN images_group_info AS igi ON igi.images_group_id=ig.images_group_id WHERE igi.languages_id = :languages_id
0.0004360676 SELECT ig.images_group_id, ig.save_path, ig.watermarking_status, ig.has_thumb, ig.thumb_width, ig.thumb_height, ig.max_width, ig.max_height, ig.default_image, ig.position, ig.multi_image, ig.date_added, ig.last_modified, ig.item_type, igi.images_group_title FROM images_group AS ig JOIN images_group_info AS igi ON igi.images_group_id=ig.images_group_id WHERE igi.languages_id = :languages_id
0.0000040531 SELECT products_id, products_quantity, products_model, products_image, products_price, products_date_added, products_last_modified, products_date_available, products_weight, products_status, products_tax_class_id, manufacturers_id, products_ordered FROM products WHERE products_id = :products_id
0.0002579689 SELECT products_id, products_quantity, products_model, products_image, products_price, products_date_added, products_last_modified, products_date_available, products_weight, products_status, products_tax_class_id, manufacturers_id, products_ordered FROM products WHERE products_id = :products_id
0.0000019073 SELECT products_name, products_url, products_viewed FROM products_description WHERE language_id = :language_id AND products_id = :products_id
0.0001561642 SELECT products_name, products_url, products_viewed FROM products_description WHERE language_id = :language_id AND products_id = :products_id
0.0000019073 SELECT specials_new_products_price, expires_date FROM specials WHERE products_id = :products_id AND status = 1
0.0001418591 SELECT specials_new_products_price, expires_date FROM specials WHERE products_id = :products_id AND status = 1
0.0000019073 SELECT products_related_id FROM import_cross_products WHERE products_id = :products_id
0.0001420975 SELECT products_related_id FROM import_cross_products WHERE products_id = :products_id
0.0000019073 SELECT products_id, products_description, products_meta_description, products_meta_keywords FROM products_description WHERE products_id = :products_id AND language_id = :language_id
0.0001180172 SELECT products_id, products_description, products_meta_description, products_meta_keywords FROM products_description WHERE products_id = :products_id AND language_id = :language_id
0.0000028610 SELECT m.*, mi.manufacturers_url, mi.url_clicked, mi.date_last_click FROM manufacturers AS m JOIN manufacturers_info AS mi ON m.manufacturers_id = mi.manufacturers_id WHERE m.manufacturers_id = :id AND mi.languages_id = :language_id
0.0002298355 SELECT m.*, mi.manufacturers_url, mi.url_clicked, mi.date_last_click FROM manufacturers AS m JOIN manufacturers_info AS mi ON m.manufacturers_id = mi.manufacturers_id WHERE m.manufacturers_id = :id AND mi.languages_id = :language_id
0.0000021458 SELECT ct.cloud_tags_id, ct.cloud_tags_counts, ct.cloud_tags_similars, ctd.cloud_tags_name FROM (cloud_tags_to_products AS c2p JOIN cloud_tags AS ct ON c2p.cloud_tags_id = ct.cloud_tags_id) JOIN cloud_tags_description AS ctd ON ct.cloud_tags_id = ctd.cloud_tags_id WHERE c2p.products_id = :products_id AND ctd.language_id = :language_id ORDER BY ct.cloud_tags_counts DESC
0.0245440006 SELECT ct.cloud_tags_id, ct.cloud_tags_counts, ct.cloud_tags_similars, ctd.cloud_tags_name FROM (cloud_tags_to_products AS c2p JOIN cloud_tags AS ct ON c2p.cloud_tags_id = ct.cloud_tags_id) JOIN cloud_tags_description AS ctd ON ct.cloud_tags_id = ctd.cloud_tags_id WHERE c2p.products_id = :products_id AND ctd.language_id = :language_id ORDER BY ct.cloud_tags_counts DESC
0.0000021458 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0022079945 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0000030994 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0021030903 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0000030994 SELECT v.videos_id, v.videos_poster, v.date_added, v.last_modified, vd.videos_title, vd.videos_description FROM videos AS v JOIN videos_description AS vd ON v.videos_id = vd.videos_id AND vd.language_id = :language_id JOIN videos_to_products AS v2p ON v.videos_id = v2p.videos_id WHERE v2p.products_id = :product_id AND v.enabled = 1 ORDER BY v2p.sort_order ASC
0.0002958775 SELECT v.videos_id, v.videos_poster, v.date_added, v.last_modified, vd.videos_title, vd.videos_description FROM videos AS v JOIN videos_description AS vd ON v.videos_id = vd.videos_id AND vd.language_id = :language_id JOIN videos_to_products AS v2p ON v.videos_id = v2p.videos_id WHERE v2p.products_id = :product_id AND v.enabled = 1 ORDER BY v2p.sort_order ASC
0.0000030994 SELECT pefg.products_extra_fields_groups_id, pefgd.products_extra_fields_groups_title FROM products_extra_fields_groups pefg, products_extra_fields_groups_description pefgd WHERE pefg.products_extra_fields_groups_status = 1 AND pefg.products_extra_fields_groups_id <> :default_group AND pefg.products_extra_fields_groups_id = pefgd.products_extra_fields_groups_id AND pefgd.language_id = :lng_id ORDER BY pefg.products_extra_fields_groups_order ASC
0.0003070831 SELECT pefg.products_extra_fields_groups_id, pefgd.products_extra_fields_groups_title FROM products_extra_fields_groups pefg, products_extra_fields_groups_description pefgd WHERE pefg.products_extra_fields_groups_status = 1 AND pefg.products_extra_fields_groups_id <> :default_group AND pefg.products_extra_fields_groups_id = pefgd.products_extra_fields_groups_id AND pefgd.language_id = :lng_id ORDER BY pefg.products_extra_fields_groups_order ASC
0.0000021458 SELECT p2e.*, e.products_extra_fields_name, e.products_extra_fields_order, e.products_extra_fields_status, e.products_extra_fields_groups_id, e.products_extra_fields_type_id FROM products_extra_fields AS e LEFT JOIN products_to_products_extra_fields AS p2e ON p2e.products_extra_fields_id = e.products_extra_fields_id WHERE p2e.products_id = :products_id AND (e.languages_id = '0' OR e.languages_id = :language_id) AND e.products_extra_fields_status = 1 ORDER BY e.products_extra_fields_order ASC
0.0004398823 SELECT p2e.*, e.products_extra_fields_name, e.products_extra_fields_order, e.products_extra_fields_status, e.products_extra_fields_groups_id, e.products_extra_fields_type_id FROM products_extra_fields AS e LEFT JOIN products_to_products_extra_fields AS p2e ON p2e.products_extra_fields_id = e.products_extra_fields_id WHERE p2e.products_id = :products_id AND (e.languages_id = '0' OR e.languages_id = :language_id) AND e.products_extra_fields_status = 1 ORDER BY e.products_extra_fields_order ASC
0.0000040531 SELECT products_extra_fields_id, products_extra_fields_lists_id, products_extra_fields_lists_name FROM products_extra_fields_lists ORDER BY products_extra_fields_lists_order ASC
0.0003380775 SELECT products_extra_fields_id, products_extra_fields_lists_id, products_extra_fields_lists_name FROM products_extra_fields_lists ORDER BY products_extra_fields_lists_order ASC
0.0000050068 SELECT a.products_attributes_id AS attributes_id, a.options_id, a.options_values_id AS values_id, a.options_values_price AS price, a.price_prefix, a.enabled, o.products_options_name AS options_name, o.products_options_type AS options_type, o.pages_id, v.products_options_values_name AS values_name, v.products_options_values_style AS values_style FROM (products_attributes AS a LEFT JOIN products_options AS o ON a.options_id = o.products_options_id) LEFT JOIN products_options_values AS v ON a.options_values_id = v.products_options_values_id WHERE a.products_id = :products_id AND o.language_id = :language_id AND v.language_id = :language_id ORDER BY o.sort_order ASC, a.sort_order ASC
0.0003168583 SELECT a.products_attributes_id AS attributes_id, a.options_id, a.options_values_id AS values_id, a.options_values_price AS price, a.price_prefix, a.enabled, o.products_options_name AS options_name, o.products_options_type AS options_type, o.pages_id, v.products_options_values_name AS values_name, v.products_options_values_style AS values_style FROM (products_attributes AS a LEFT JOIN products_options AS o ON a.options_id = o.products_options_id) LEFT JOIN products_options_values AS v ON a.options_values_id = v.products_options_values_id WHERE a.products_id = :products_id AND o.language_id = :language_id AND v.language_id = :language_id ORDER BY o.sort_order ASC, a.sort_order ASC
0.0000021458 SELECT count(reviews_id) AS count, SUM(reviews_rating) AS total FROM reviews WHERE products_id = :product_id AND approved = 1
0.0001380444 SELECT count(reviews_id) AS count, SUM(reviews_rating) AS total FROM reviews WHERE products_id = :product_id AND approved = 1
0.0000028610 UPDATE products_description SET products_viewed = products_viewed+1 WHERE products_id = :product_id AND language_id = :lang_id
0.0001280308 UPDATE products_description SET products_viewed = products_viewed+1 WHERE products_id = :product_id AND language_id = :lang_id
0.0000021458 SELECT categories_id FROM products_to_categories WHERE products_id = :products_id
0.0001130104 SELECT categories_id FROM products_to_categories WHERE products_id = :products_id
0.0000038147 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0001218319 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000019073 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000669956 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000021458 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000631809 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000019073 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000619888 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000028610 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000741482 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000021458 SELECT categories_name FROM categories_description WHERE categories_id = :id AND language_id = :language_id
0.0001339912 SELECT categories_name FROM categories_description WHERE categories_id = :id AND language_id = :language_id
0.0000030994 SELECT categories_name FROM categories_description WHERE categories_id = :id AND language_id = :language_id
0.0001070499 SELECT categories_name FROM categories_description WHERE categories_id = :id AND language_id = :language_id
0.0000019073 SELECT categories_name FROM categories_description WHERE categories_id = :id AND language_id = :language_id
0.0000979900 SELECT categories_name FROM categories_description WHERE categories_id = :id AND language_id = :language_id
0.0000019073 SELECT categories_name FROM categories_description WHERE categories_id = :id AND language_id = :language_id
0.0000669956 SELECT categories_name FROM categories_description WHERE categories_id = :id AND language_id = :language_id
0.0000030994 SELECT c.categories_id, c.categories_image, c.parent_id, c.sort_order, c.date_added, cd.categories_name FROM categories AS c JOIN categories_description AS cd ON c.categories_id = cd.categories_id WHERE cd.language_id = :lang_id ORDER BY c.sort_order
0.0031158924 SELECT c.categories_id, c.categories_image, c.parent_id, c.sort_order, c.date_added, cd.categories_name FROM categories AS c JOIN categories_description AS cd ON c.categories_id = cd.categories_id WHERE cd.language_id = :lang_id ORDER BY c.sort_order
0.0000059605 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0001869202 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000040531 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000958443 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000030994 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000739098 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000028610 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000751019 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000081062 SELECT a.articles_id, a.articles_image, GREATEST(a.articles_date_added, COALESCE(a.articles_date_available, 0)) AS articles_date, a.articles_authors_id, ad.articles_name, ad.articles_summary, ad.articles_viewed FROM articles AS a JOIN articles_description AS ad ON a.articles_id = ad.articles_id JOIN articles_xsell AS x ON a.articles_id = x.articles_id WHERE x.products_id = :id AND ad.language_id = :lng_id AND a.articles_status = 1 ORDER BY articles_date DESC
0.0005488396 SELECT a.articles_id, a.articles_image, GREATEST(a.articles_date_added, COALESCE(a.articles_date_available, 0)) AS articles_date, a.articles_authors_id, ad.articles_name, ad.articles_summary, ad.articles_viewed FROM articles AS a JOIN articles_description AS ad ON a.articles_id = ad.articles_id JOIN articles_xsell AS x ON a.articles_id = x.articles_id WHERE x.products_id = :id AND ad.language_id = :lng_id AND a.articles_status = 1 ORDER BY articles_date DESC
0.0000081062 SELECT articles_name FROM articles_description WHERE articles_id = :id AND language_id = :lng_id
0.0001850128 SELECT articles_name FROM articles_description WHERE articles_id = :id AND language_id = :lng_id
0.0000050068 SELECT products_id, products_quantity, products_model, products_image, products_price, products_date_added, products_last_modified, products_date_available, products_weight, products_status, products_tax_class_id, manufacturers_id, products_ordered FROM products WHERE products_id = :products_id
0.0001721382 SELECT products_id, products_quantity, products_model, products_image, products_price, products_date_added, products_last_modified, products_date_available, products_weight, products_status, products_tax_class_id, manufacturers_id, products_ordered FROM products WHERE products_id = :products_id
0.0000050068 SELECT products_name, products_url, products_viewed FROM products_description WHERE language_id = :language_id AND products_id = :products_id
0.0001268387 SELECT products_name, products_url, products_viewed FROM products_description WHERE language_id = :language_id AND products_id = :products_id
0.0000050068 SELECT specials_new_products_price, expires_date FROM specials WHERE products_id = :products_id AND status = 1
0.0001220703 SELECT specials_new_products_price, expires_date FROM specials WHERE products_id = :products_id AND status = 1
0.0000040531 SELECT products_related_id FROM import_cross_products WHERE products_id = :products_id
0.0001149178 SELECT products_related_id FROM import_cross_products WHERE products_id = :products_id
0.0000040531 SELECT pop_id, pop_products_id_slave AS products_id, pop_order_id FROM products_related_products WHERE pop_products_id_master = :products_id ORDER BY pop_order_id ASC
0.0003249645 SELECT pop_id, pop_products_id_slave AS products_id, pop_order_id FROM products_related_products WHERE pop_products_id_master = :products_id ORDER BY pop_order_id ASC
0.0000030994 SELECT p.*, pd.products_name, pd.products_viewed, s.specials_new_products_price AS special_price FROM (products AS p LEFT JOIN products_description AS pd ON p.products_id = pd.products_id LEFT JOIN specials AS s ON p.products_id = s.products_id AND s.status = 1) WHERE pd.language_id = :language_id AND p.products_status > 0 AND p.products_id IN('353', '355', '352', '354', '49', '50', '51', '55', '1884', '1915', '2118') ORDER BY p.products_date_added DESC
0.0000030994 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0008308887 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0000030994 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0007998943 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0000019073 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0007998943 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0000028610 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0007970333 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0000030994 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0007908344 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0000030994 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0007710457 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0000021458 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0008218288 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0000030994 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0007960796 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0000028610 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0008399487 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0000019073 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0008180141 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0000028610 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0008001328 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0000028610 SELECT p.pages_id, pd.pages_name FROM pages AS p, pages_description AS pd WHERE p.pages_status = '1' AND p.pages_id = pd.pages_id AND pd.language_id = :lng_id AND p.position_name = :position ORDER BY p.sort_order ASC, pd.pages_name ASC
0.0003108978 SELECT p.pages_id, pd.pages_name FROM pages AS p, pages_description AS pd WHERE p.pages_status = '1' AND p.pages_id = pd.pages_id AND pd.language_id = :lng_id AND p.position_name = :position ORDER BY p.sort_order ASC, pd.pages_name ASC
0.0000028610 SELECT p.pages_id, pd.pages_name FROM pages AS p, pages_description AS pd WHERE p.pages_status = '1' AND p.pages_id = pd.pages_id AND pd.language_id = :lng_id AND p.position_name = :position ORDER BY p.sort_order ASC, pd.pages_name ASC
0.0002090931 SELECT p.pages_id, pd.pages_name FROM pages AS p, pages_description AS pd WHERE p.pages_status = '1' AND p.pages_id = pd.pages_id AND pd.language_id = :lng_id AND p.position_name = :position ORDER BY p.sort_order ASC, pd.pages_name ASC
0.0000030994 SELECT p.pages_id, pd.pages_name, pd.pages_description, p.pages_image, p.pages_date_added FROM pages AS p JOIN pages_description AS pd ON pd.pages_id = p.pages_id WHERE p.pages_status = '1' and pd.language_id = :lang_id AND p.position_name = :position ORDER BY p.sort_order LIMIT :limit
0.0001571178 SELECT p.pages_id, pd.pages_name, pd.pages_description, p.pages_image, p.pages_date_added FROM pages AS p JOIN pages_description AS pd ON pd.pages_id = p.pages_id WHERE p.pages_status = '1' and pd.language_id = :lang_id AND p.position_name = :position ORDER BY p.sort_order LIMIT :limit
0.0000150204 SELECT * FROM banners WHERE banners_group = :group AND status = '1' ORDER BY sort_order ASC LIMIT 1
0.0001950264 SELECT * FROM banners WHERE banners_group = :group AND status = '1' ORDER BY sort_order ASC LIMIT 1
Total: 0.0498065948 Query count: 117