دستگاه تحریک ماهیچه بیورر (beurer) آلمان مدل EM80

EM80
برند:  Beurer
وضعیت: تماس بگیرید
مشاوره تلگرامی
دستگاه تحریک ماهیچه بیورر (beurer) آلمان مدل EM80

دستگاه تحریک ماهیچه بیورر (beurer) آلمان مدل EM80

دستگاه تحریک ماهیچه بیورر (beurer) آلمان مدل EM80

 

دستگاه تحریک الکتریکی ماهیچه EM80

3 در 1 : درمان درد ، عصب (TENS) ،سفت کننده ماهیچه و ماساژ آرامبخش

دارای 8 الکترود ژلی 45 در 45 میلیمتر

30 برنامه کاربردی از پیش تنظیم شده (EMS،TENS و ماساژ)

20 برنامه قابل تنظیم شخصی:فرکانس،دامنه پالس،تنظیم زمان روشن یا خاموش شدن

4 کانال قابل تنظیم جداگانه

شدت قابل تنظیم

تایمر شمارش معکوس

خاموشی خودکار ایمنی

عملکرد پزشک : اطمینان از هماهنگی ایده آل با برنامه درمانی شما

زمان درمان قابل تنظیم از 5 تا 90 دقیقه با نشانگر باقیمانده زمان

پس زمینه روشن

نمایشگر خوانا

طراحی زیبا

جریان برق خروجی 180 MA P-P  حداکثر 500 OHM

فرکانس خروجی 1 تا 120 هرتز

دامنه پالس 40 تا 250 بر حسب پالس

نوع پالس :پالسهای دو تایی متقارن

دارای کیف حمل

محصول طبی

دارای 3 باطری قلمی 1.5 ولت

با دفترچه راهنمای فارسی،انگلیسی و آلمانی

امروزه علاوه بر مراجعه معمول به پزشک عمومی خود درمانی مورد توجه قرار گرفته است و پیشرفت وسایل مدرن حانگی برای تسکین درد و تحریک ماهیچه از اقدامات پیشگیرانه مهم محسوب می شود.

عملکرد دستگاه تحریک ماهیچه همان تکرار ضربان الکتریکی بدن از طریق الکترودها است که از طریق پوست به اعصاب و بافت ماهیچه می رسد.الکترودها را می توانید به هر قسمت از بدن متصل نمایید.تحریک الکتریکی بدون درد و بی ضرر است فقط کمی احساس لرزش خفیف یا مور مور خواهید داشت. ضربان الکتریکی که به بافت فرستاده می شود بر انتقال تحریک الکتریکی به داخل عصبها، مراکز عصب و گروه ماهیچه ها تاثیر می گذارد.

 

براي اطلاعات بيشتر،ميتوانيد اين محصولات را در سايت اختصاصي آن مشاهده نماييد.

 

دستگاه تحریک ماهیچه بیورر (beurer) آلمان مدل EM80

دستگاه تحریک ماهیچه بیورر (beurer) آلمان مدل EM80

 

ملزومات دستگاه :

دستگاه دیجیتال TENS/EMS

 2 عدد کابل اتصال

  8 الکترود ژلی 45 در 45 میلیمتر

  3عدد باتری قلمی آلکالاین سایز  AAA

 دفترچه راهنما

 کیف

  دستگاه دیجیتال TENS/EMS به گروه سیستم های تحریک الکتریکی تعلق دارد. این دستگاه دارای سه عملکرد است که می توانند تواما بکار روند :

 1- تحریک الکتریکی اعصاب  TENS

 2- تحریک الکتریکی بافت ماهیچه  EMS

 3- ماساژ یا سیگنالهای الکتریکی

  دستگاه برای اینکار مجهز به چهار کانال تحریک مستقل و هشت الکترود ژله ای می باشد و کاربردهای زیادی جهت افزایش شادابی، تسکین درد، تناسب اندام، آرامش، تقویت ماهیچه و رفع خستگی دارد. این کاربردها را می توانید از برنامه های از پیش تنظیم شده دستگاه انتخاب کنید و یا بر طبق نیاز خود از آنها استفاده نمایید.

 اصول عملکرد تجهیزات تحریک الکتریکی بر اساس تحریک پالس بدن است که توسط الکترودها از طریق اعصاب پوست به اعصاب و بافت ماهیچه ها منتقل می شود. چون تحریکات الکترودها ایمن و بدون درد است به همین دلیل می توان الکترودها را به بسیاری از نقاط بدن متصل کرد. چیزی که شما احساس می کنید شبیه به مور مور ملایم و در بعضی کاربردها لرزش است. پالس الکتریکی که به بافتها منتقل می شود بسته به کاربرد مورد استفاده بر انتقال تحریکات عصبی در گره های اعصاب و ماهیچه ها اثر می گذارد. تاثیرات تحریک الکتریکی معمولا پس از استفاده مکرر از دستگاه قابل تشخیص است. تحریک الکتریکی جایگزین ورزش مرتب ماهیچه ها نیست اما به طور قابل ملاحظه ای مکمل آن می باشد.

  TENS به معنی تحریک الکتریکی اعصاب از طریق پوست است. از نظر پزشکی ثابت شده که TENS روش موثر و غیر دارویی برای دردهای مختلف است. اگر درست استفاده شود هیچ گونه عوارض جانبی ندارد و به همین دلیل وسیله ای ساده برای خود درمانی است. اثر تسکین یا توقف درد هم به صورت جلوگیری از عبور درد به داخل بافت عصبی با پالس فرکانس بالا  و هم افزایش ترشح اندروفین بدن که احساس درد را از طریق تاثیر به سیستم عصبی مرکزی کاهش می دهد، حاصل می شود. این روش از نظر علمی تایید و از نظر پزشکی ثابت شده است.


 کاربردهای TENS

 درد پشت، بویژه کمر و مشکلات مهره گردن

 درد مفاصل مانند مفصل زانو، لگن، کتف و مچ پا

 درد شانه

 درد اعصاب

 سر درد

 دردهای عادت ماهیانه بانوان

 دردهای پس از صدمه به سیستم اسکلت ماهیچه ای

 دردهای مربوط به مشکلات گردش خون

 دردهای مزمن

  EMS تحریک الکتریکی ماهیچه روشی شایع و شناخته شده می باشد که سالها در ورزش و توانبخشی پزشکی بکار گرفته شده است. یکی از کاربردهای EMS در زمینه ورزش و بدنسازی، نقش مکمل در ورزشهای سنتی ماهیچه ای است که باعث افزایش کارایی ماهیچه و شکل دهی متناسب مورد نظر ورزشکار می شود. EMS از دو جهت کاربرد دارد:

 از یک جهت تقویت هدف بندی شده عضلات ( کاربرد فعال ) و از سوی دیگر اثر آرامبخش و استراحتی ( کاربرد آرامبخش )


 کاربرد فعال شامل موارد زیر است :

 تقویت عضله به منظور بهبود قدرت تحمل

 تقویت عضله برای قوی کردن عضله یا عضلات خاص به منظور ایجاد تغییرات مطلوب در سایز بدن

 کاربرد آرامبخش شامل موارد زیر است :

 شل کردن عضله به منظور کاهش کشیدگی ماهیچه

 بهبود علائم خستگی عضلات

 تسریع بازسازی پس از ورزشهای ماهیچه ای سخت مانند ماراتن


  برنامه های ماساژ

 ماساژ ضربه ای و چنگالی - ماساژ مالشی و چنگالی - ماساژ ضربه ای - ماساژ فشاری کناره های دست - ماساژ لرزشی - ماساژ ضربه ای - جت ماساژ - جت ماساژ فشاری - ماساژ با برنامه ترکیبی

  دستگاه دیجیتال TENS/EMS با تکنولوژی ماساژ یکپارچه امکان کاهش کشیدگی عضلات و رفع خستگی را با استفاده از برنامه ای براساس ماساژ واقعی از نظر حسی و تاثیر فراهم می آورد.

 از طریق چهار کانال جداگانه قابل تنظیم دستگاه دیجیتال TENS/EMS دارای این قابلیت است که شدت پالس ها مستقل از یکدیگر برای قسمتهای مختلف بدن تنظیم شوند. برای مثال برای  پوشش دو طرف بدن و اطمینان از تحریک یکنواخت قسمت زیادی از بافتها، تنظیم شدت هر کانال به صورت جداگانه به شما امکان می دهد تا همزمان از دستگاه برای چهار قسمت مختلف بدن استفاده نمایید و به این ترتیب در مقایسه با درمانهای ترتیبی فردی از مزیت صرفه جویی در زمان برخوردار شوید.

  

نقاط ایمنی و منع استفاده :

 هرگز از دستگاه در ناحیه نزدیک قلب استفاده ننمایید. الکترودها را نباید هیچگاه بر روی جناق سینه و مهمتر از همه بر روی عضله سینه بکار برد. در اینصورت ریسک فیبریلاسیون بطنی وجود دارد که منجر به ایست قلب می شود.

 عدم استفاده در قسمت های استخوانی کاسه سر، نزدیک دهان ، گلو و حنجره

 عدم استفاده در نزدیگ گلو و سرخرگ کاروتید

 عدم استفاده در نزدیک اندام تناسلی

 عدم استفاده در محیط های مرطوب

 عدم استفاده برای بیماران دیابتی

 عدم استفاده در هنگام خواب، رانندگی و یا همزمان با سایر ماشین آلات

 قبل از استفاده از دستگاه هر گونه جواهرات و تزیینات را از خود دور نمایید در غیر این صورت ممکن است منجر به سوختگی در بعضی نقاط شود.

 قبل از استفاده از دستگاه هیچ نوع کرم یا پماد استفاده ننمایید.

 

شکل پالسها

 شکل پالس زمان جریان تحریک که به موجب آن پالس تکفاز از پالس دو فاز متمایز می شود را تشریح می کند. دستگاه دیجیتال TENS/EMS پالس دو فاز با امواج مربع ایجاد می کند که سبب کشیدگی عضلات شده و در عین حال هم موجب خستگی کمتر ماهیچه ها شده و هم ایمن تر است.

 فرکانس پالس

 فرکانس تعداد پالس در ثانیه است و با واحد هرتز Hz نشان داده می شود. فرکانس مریوطه معین می کند که کدام نوع از بافتهای ماهیچه ترجیحا واکنش نشان دهند. بافتهایی که پاسخ کند دارند، تمایل دارند به فرکانس پایین تا 15Hz  واکنش نشان دهند در حالی که بافتهای با پاسخ سریع به فرکانسهای بیش از 35Hz  جواب می دهند. بنابرین پالسهای فرکانس بالا ترجیحا برای ورزشهای قدرتی و کششی بکار می روند.

 دامنه پالس

 دامنه پالس مدت زمان دوام پالس در یک هزارم ثانیه را نشان می دهد. دامنه پالس همچنین عمق نفوذ جریان را معین می کند. در نتیجه برای داشتن عضلات بزرگتر دامنه پالس باید بزرگتر باشد.

 شدت پالس

 تنظیم درجه شدت جریان بستگی به احساس فردی هر یک از کاربران دارد و توسط تعدادی پارامتر مانند محل کاربرد، گردش خون زیر پوست و نیز کیفیت اتصال الکترود دارد. تنظیم واقعی باید موثر باشد اما سبب احساس ناخوشایند مانند درد در محل کاربرد نشود. احساس مور مور نشانه انرژی تحریک کننده کافی است و باید از هر گونه تنظیمی که باعث درد شود پرهیز کرد. در زمان کاربرد طولانی مدت بر اساس زمان تنظیم کار دستگاه بر روی یک نقطه از بدن، تغییر تنظیمات ضروری است. تنظیم شدت از 0 تا 15 قابل تنظیم می باشد.

  

دستگاه دیجیتال TENS/EMS در کل دارای 50 برنامه است :

 20  برنامه TENS

   20 برنامه EMS

  10 برنامه ماساژ

 برای تمام برنامه ها می توانید مدت زمان کاربرد و شدت پالس برای هر کانال را جداگانه تنظیم نمایید.

 در جدول برنامه های TENS و EMS و ماساژ تنظیمات استاندارد پارامترهای تحریک الکتریکی و اطلاعات مربوط به محل الکترودها درج شده است.

 On time  بر حسب ثانیه : سیکل در هر ثانیه روشن می شود ( انقباض)

Off time  بر حسب ثانیه : سیکل در هر ثانیه خاموش می شود ( آرامبخش )

 الکترودها باید در اطراف محل درد قرار بگیرند. وقتی مجموعه عضله دردناک است اگر الکترودها دور عضله قرار بگیرند موئثرترند. در مورد درد مفاصل، الکترودها بهتر است در جلو یا پشت مفصل و اگر فاصله الکترود اجازه داد روی سمت راست و چپ مفصل قرار گیرند. حداقل فاصله الکترود نباید کمتر از 5 سانتیمتر و بیشتر از 15 سانتیمتر باشد.

 

فاصله الکترود

 هرچه فاصله الکترود بیشتر انتخاب شود حجم بافتی که مورد تحریک قرار می گیرد هم بیشتر می شود. این مربوط به محل و عمق حجم بافت است. با اینحال در همین زمان هر چقدر فاصله الکترود بیشتر شود، قدرت تحریک بافت کاهش می یابد. برای افزایش تحریک در فاصله زیاد الکترود، باید شدت پالس افزایش یابد.

 مناسب ترین فاصله تقریبا 5 سانتیمتر

 زیر 5 سانتیمتر فقط ساختار سطحی تحت تحریک الکتریکی قوی است.

 بیش از 15 سانتیمتر محل وسیعتر و ساختار عمقی تر تحت تحریک الکتریکی ضعیف است.

 

عملکرد پزشک

 قابلیت عملکرد پزشک تنظیمات خاصی است که به شما امکان می دهد برنامه شخصی خود را هر چه ساده تر فراخوان نمایید.

 با قابلیت عملکرد پزشک در هنگام درمان با تحریک الکتریکی فقط شدت پالس قابل تغییر است. دیگر پارامترها و برنامه های  TENS/EMS مسدود بوده و قابل فراخوان نمی باشند.

این دستگاه با استانداردهای اروپایی EN60601-1-2-10 مطابقت دارد.

 این دستگاه با شرایط مقررات تجهیزات پزشکی اروپا EC/42/93 و قانون تجهیزات پزشکی آلمان مطابقت دارد.

 اطلاعات بیشتر را در دفترچه راهنما مشاهده کنید.


021-55435143
@sedanmedsales
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×
Parse Time: 0.107s
Duration Query
0.0000131130 SELECT configuration_id AS cfgId, configuration_key AS cfgKey, configuration_value AS cfgValue FROM configuration
0.0004830360 SELECT configuration_id AS cfgId, configuration_key AS cfgKey, configuration_value AS cfgValue FROM configuration
0.0000030994 SELECT * FROM languages ORDER BY sort_order ASC
0.0002009869 SELECT * FROM languages ORDER BY sort_order ASC
0.0000040531 SELECT title, code, symbol_left, symbol_right, decimal_point, thousands_point, decimal_places, value FROM currencies
0.0001211166 SELECT title, code, symbol_left, symbol_right, decimal_point, thousands_point, decimal_places, value FROM currencies
0.0000040531 SELECT * FROM configuration_description WHERE (language_id = :languages_id OR language_id = 0) AND configuration_id IN ('12', '610', '611', '612', '613', '708', '722', '723', '724', '725', '726', '727', '731', '729', '614', '1718')
0.0002222061 SELECT * FROM configuration_description WHERE (language_id = :languages_id OR language_id = 0) AND configuration_id IN (:configuration_id)
0.0000040531 SELECT ig.images_group_id, ig.save_path, ig.watermarking_status, ig.has_thumb, ig.thumb_width, ig.thumb_height, ig.max_width, ig.max_height, ig.default_image, ig.position, ig.multi_image, ig.date_added, ig.last_modified, ig.item_type, igi.images_group_title FROM images_group AS ig JOIN images_group_info AS igi ON igi.images_group_id=ig.images_group_id WHERE igi.languages_id = :languages_id
0.0001490116 SELECT ig.images_group_id, ig.save_path, ig.watermarking_status, ig.has_thumb, ig.thumb_width, ig.thumb_height, ig.max_width, ig.max_height, ig.default_image, ig.position, ig.multi_image, ig.date_added, ig.last_modified, ig.item_type, igi.images_group_title FROM images_group AS ig JOIN images_group_info AS igi ON igi.images_group_id=ig.images_group_id WHERE igi.languages_id = :languages_id
0.0000040531 SELECT products_id, products_quantity, products_model, products_image, products_price, products_date_added, products_last_modified, products_date_available, products_weight, products_status, products_tax_class_id, manufacturers_id, products_ordered FROM products WHERE products_id = :products_id
0.0001389980 SELECT products_id, products_quantity, products_model, products_image, products_price, products_date_added, products_last_modified, products_date_available, products_weight, products_status, products_tax_class_id, manufacturers_id, products_ordered FROM products WHERE products_id = :products_id
0.0000019073 SELECT products_name, products_url, products_viewed FROM products_description WHERE language_id = :language_id AND products_id = :products_id
0.0001099110 SELECT products_name, products_url, products_viewed FROM products_description WHERE language_id = :language_id AND products_id = :products_id
0.0000019073 SELECT specials_new_products_price, expires_date FROM specials WHERE products_id = :products_id AND status = 1
0.0000848770 SELECT specials_new_products_price, expires_date FROM specials WHERE products_id = :products_id AND status = 1
0.0000019073 SELECT products_related_id FROM import_cross_products WHERE products_id = :products_id
0.0001370907 SELECT products_related_id FROM import_cross_products WHERE products_id = :products_id
0.0000028610 SELECT products_id, products_description, products_meta_description, products_meta_keywords FROM products_description WHERE products_id = :products_id AND language_id = :language_id
0.0001049042 SELECT products_id, products_description, products_meta_description, products_meta_keywords FROM products_description WHERE products_id = :products_id AND language_id = :language_id
0.0000028610 SELECT m.*, mi.manufacturers_url, mi.url_clicked, mi.date_last_click FROM manufacturers AS m JOIN manufacturers_info AS mi ON m.manufacturers_id = mi.manufacturers_id WHERE m.manufacturers_id = :id AND mi.languages_id = :language_id
0.0001649857 SELECT m.*, mi.manufacturers_url, mi.url_clicked, mi.date_last_click FROM manufacturers AS m JOIN manufacturers_info AS mi ON m.manufacturers_id = mi.manufacturers_id WHERE m.manufacturers_id = :id AND mi.languages_id = :language_id
0.0000019073 SELECT ct.cloud_tags_id, ct.cloud_tags_counts, ct.cloud_tags_similars, ctd.cloud_tags_name FROM (cloud_tags_to_products AS c2p JOIN cloud_tags AS ct ON c2p.cloud_tags_id = ct.cloud_tags_id) JOIN cloud_tags_description AS ctd ON ct.cloud_tags_id = ctd.cloud_tags_id WHERE c2p.products_id = :products_id AND ctd.language_id = :language_id ORDER BY ct.cloud_tags_counts DESC
0.0183308125 SELECT ct.cloud_tags_id, ct.cloud_tags_counts, ct.cloud_tags_similars, ctd.cloud_tags_name FROM (cloud_tags_to_products AS c2p JOIN cloud_tags AS ct ON c2p.cloud_tags_id = ct.cloud_tags_id) JOIN cloud_tags_description AS ctd ON ct.cloud_tags_id = ctd.cloud_tags_id WHERE c2p.products_id = :products_id AND ctd.language_id = :language_id ORDER BY ct.cloud_tags_counts DESC
0.0000028610 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0014679432 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0000030994 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0012278557 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0000030994 SELECT v.videos_id, v.videos_poster, v.date_added, v.last_modified, vd.videos_title, vd.videos_description FROM videos AS v JOIN videos_description AS vd ON v.videos_id = vd.videos_id AND vd.language_id = :language_id JOIN videos_to_products AS v2p ON v.videos_id = v2p.videos_id WHERE v2p.products_id = :product_id AND v.enabled = 1 ORDER BY v2p.sort_order ASC
0.0002858639 SELECT v.videos_id, v.videos_poster, v.date_added, v.last_modified, vd.videos_title, vd.videos_description FROM videos AS v JOIN videos_description AS vd ON v.videos_id = vd.videos_id AND vd.language_id = :language_id JOIN videos_to_products AS v2p ON v.videos_id = v2p.videos_id WHERE v2p.products_id = :product_id AND v.enabled = 1 ORDER BY v2p.sort_order ASC
0.0000030994 SELECT pefg.products_extra_fields_groups_id, pefgd.products_extra_fields_groups_title FROM products_extra_fields_groups pefg, products_extra_fields_groups_description pefgd WHERE pefg.products_extra_fields_groups_status = 1 AND pefg.products_extra_fields_groups_id <> :default_group AND pefg.products_extra_fields_groups_id = pefgd.products_extra_fields_groups_id AND pefgd.language_id = :lng_id ORDER BY pefg.products_extra_fields_groups_order ASC
0.0003499985 SELECT pefg.products_extra_fields_groups_id, pefgd.products_extra_fields_groups_title FROM products_extra_fields_groups pefg, products_extra_fields_groups_description pefgd WHERE pefg.products_extra_fields_groups_status = 1 AND pefg.products_extra_fields_groups_id <> :default_group AND pefg.products_extra_fields_groups_id = pefgd.products_extra_fields_groups_id AND pefgd.language_id = :lng_id ORDER BY pefg.products_extra_fields_groups_order ASC
0.0000030994 SELECT p2e.*, e.products_extra_fields_name, e.products_extra_fields_order, e.products_extra_fields_status, e.products_extra_fields_groups_id, e.products_extra_fields_type_id FROM products_extra_fields AS e LEFT JOIN products_to_products_extra_fields AS p2e ON p2e.products_extra_fields_id = e.products_extra_fields_id WHERE p2e.products_id = :products_id AND (e.languages_id = '0' OR e.languages_id = :language_id) AND e.products_extra_fields_status = 1 ORDER BY e.products_extra_fields_order ASC
0.0002310276 SELECT p2e.*, e.products_extra_fields_name, e.products_extra_fields_order, e.products_extra_fields_status, e.products_extra_fields_groups_id, e.products_extra_fields_type_id FROM products_extra_fields AS e LEFT JOIN products_to_products_extra_fields AS p2e ON p2e.products_extra_fields_id = e.products_extra_fields_id WHERE p2e.products_id = :products_id AND (e.languages_id = '0' OR e.languages_id = :language_id) AND e.products_extra_fields_status = 1 ORDER BY e.products_extra_fields_order ASC
0.0000028610 SELECT a.products_attributes_id AS attributes_id, a.options_id, a.options_values_id AS values_id, a.options_values_price AS price, a.price_prefix, a.enabled, o.products_options_name AS options_name, o.products_options_type AS options_type, o.pages_id, v.products_options_values_name AS values_name, v.products_options_values_style AS values_style FROM (products_attributes AS a LEFT JOIN products_options AS o ON a.options_id = o.products_options_id) LEFT JOIN products_options_values AS v ON a.options_values_id = v.products_options_values_id WHERE a.products_id = :products_id AND o.language_id = :language_id AND v.language_id = :language_id ORDER BY o.sort_order ASC, a.sort_order ASC
0.0003249645 SELECT a.products_attributes_id AS attributes_id, a.options_id, a.options_values_id AS values_id, a.options_values_price AS price, a.price_prefix, a.enabled, o.products_options_name AS options_name, o.products_options_type AS options_type, o.pages_id, v.products_options_values_name AS values_name, v.products_options_values_style AS values_style FROM (products_attributes AS a LEFT JOIN products_options AS o ON a.options_id = o.products_options_id) LEFT JOIN products_options_values AS v ON a.options_values_id = v.products_options_values_id WHERE a.products_id = :products_id AND o.language_id = :language_id AND v.language_id = :language_id ORDER BY o.sort_order ASC, a.sort_order ASC
0.0000030994 SELECT count(reviews_id) AS count, SUM(reviews_rating) AS total FROM reviews WHERE products_id = :product_id AND approved = 1
0.0001637936 SELECT count(reviews_id) AS count, SUM(reviews_rating) AS total FROM reviews WHERE products_id = :product_id AND approved = 1
0.0000030994 UPDATE products_description SET products_viewed = products_viewed+1 WHERE products_id = :product_id AND language_id = :lang_id
0.0001330376 UPDATE products_description SET products_viewed = products_viewed+1 WHERE products_id = :product_id AND language_id = :lang_id
0.0000030994 SELECT categories_id FROM products_to_categories WHERE products_id = :products_id
0.0000979900 SELECT categories_id FROM products_to_categories WHERE products_id = :products_id
0.0000030994 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0001101494 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000019073 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000951290 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000019073 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000760555 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000019073 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000419617 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000021458 SELECT categories_name FROM categories_description WHERE categories_id = :id AND language_id = :language_id
0.0001149178 SELECT categories_name FROM categories_description WHERE categories_id = :id AND language_id = :language_id
0.0000021458 SELECT categories_name FROM categories_description WHERE categories_id = :id AND language_id = :language_id
0.0000979900 SELECT categories_name FROM categories_description WHERE categories_id = :id AND language_id = :language_id
0.0000019073 SELECT categories_name FROM categories_description WHERE categories_id = :id AND language_id = :language_id
0.0000979900 SELECT categories_name FROM categories_description WHERE categories_id = :id AND language_id = :language_id
0.0000040531 SELECT c.categories_id, c.categories_image, c.parent_id, c.sort_order, c.date_added, cd.categories_name FROM categories AS c JOIN categories_description AS cd ON c.categories_id = cd.categories_id WHERE cd.language_id = :lang_id ORDER BY c.sort_order
0.0017409325 SELECT c.categories_id, c.categories_image, c.parent_id, c.sort_order, c.date_added, cd.categories_name FROM categories AS c JOIN categories_description AS cd ON c.categories_id = cd.categories_id WHERE cd.language_id = :lang_id ORDER BY c.sort_order
0.0000028610 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0001020432 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000028610 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000908375 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000019073 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000720024 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000040531 SELECT a.articles_id, a.articles_image, GREATEST(a.articles_date_added, COALESCE(a.articles_date_available, 0)) AS articles_date, a.articles_authors_id, ad.articles_name, ad.articles_summary, ad.articles_viewed FROM articles AS a JOIN articles_description AS ad ON a.articles_id = ad.articles_id JOIN articles_xsell AS x ON a.articles_id = x.articles_id WHERE x.products_id = :id AND ad.language_id = :lng_id AND a.articles_status = 1 ORDER BY articles_date DESC
0.0004420280 SELECT a.articles_id, a.articles_image, GREATEST(a.articles_date_added, COALESCE(a.articles_date_available, 0)) AS articles_date, a.articles_authors_id, ad.articles_name, ad.articles_summary, ad.articles_viewed FROM articles AS a JOIN articles_description AS ad ON a.articles_id = ad.articles_id JOIN articles_xsell AS x ON a.articles_id = x.articles_id WHERE x.products_id = :id AND ad.language_id = :lng_id AND a.articles_status = 1 ORDER BY articles_date DESC
0.0000028610 SELECT products_id, products_quantity, products_model, products_image, products_price, products_date_added, products_last_modified, products_date_available, products_weight, products_status, products_tax_class_id, manufacturers_id, products_ordered FROM products WHERE products_id = :products_id
0.0001120567 SELECT products_id, products_quantity, products_model, products_image, products_price, products_date_added, products_last_modified, products_date_available, products_weight, products_status, products_tax_class_id, manufacturers_id, products_ordered FROM products WHERE products_id = :products_id
0.0000028610 SELECT products_name, products_url, products_viewed FROM products_description WHERE language_id = :language_id AND products_id = :products_id
0.0000720024 SELECT products_name, products_url, products_viewed FROM products_description WHERE language_id = :language_id AND products_id = :products_id
0.0000019073 SELECT specials_new_products_price, expires_date FROM specials WHERE products_id = :products_id AND status = 1
0.0001070499 SELECT specials_new_products_price, expires_date FROM specials WHERE products_id = :products_id AND status = 1
0.0000021458 SELECT products_related_id FROM import_cross_products WHERE products_id = :products_id
0.0001020432 SELECT products_related_id FROM import_cross_products WHERE products_id = :products_id
0.0000030994 SELECT pop_id, pop_products_id_slave AS products_id, pop_order_id FROM products_related_products WHERE pop_products_id_master = :products_id ORDER BY pop_order_id ASC
0.0002150536 SELECT pop_id, pop_products_id_slave AS products_id, pop_order_id FROM products_related_products WHERE pop_products_id_master = :products_id ORDER BY pop_order_id ASC
0.0000021458 SELECT p.*, pd.products_name, pd.products_viewed, s.specials_new_products_price AS special_price FROM (products AS p LEFT JOIN products_description AS pd ON p.products_id = pd.products_id LEFT JOIN specials AS s ON p.products_id = s.products_id AND s.status = 1) WHERE pd.language_id = :language_id AND p.products_status > 0 AND p.products_id IN('73', '72', '2120') ORDER BY p.products_date_added DESC
0.0000030994 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0008380413 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0000030994 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0007960796 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0000028610 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0007419586 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0000030994 SELECT p.pages_id, pd.pages_name FROM pages AS p, pages_description AS pd WHERE p.pages_status = '1' AND p.pages_id = pd.pages_id AND pd.language_id = :lng_id AND p.position_name = :position ORDER BY p.sort_order ASC, pd.pages_name ASC
0.0002620220 SELECT p.pages_id, pd.pages_name FROM pages AS p, pages_description AS pd WHERE p.pages_status = '1' AND p.pages_id = pd.pages_id AND pd.language_id = :lng_id AND p.position_name = :position ORDER BY p.sort_order ASC, pd.pages_name ASC
0.0000030994 SELECT p.pages_id, pd.pages_name FROM pages AS p, pages_description AS pd WHERE p.pages_status = '1' AND p.pages_id = pd.pages_id AND pd.language_id = :lng_id AND p.position_name = :position ORDER BY p.sort_order ASC, pd.pages_name ASC
0.0002028942 SELECT p.pages_id, pd.pages_name FROM pages AS p, pages_description AS pd WHERE p.pages_status = '1' AND p.pages_id = pd.pages_id AND pd.language_id = :lng_id AND p.position_name = :position ORDER BY p.sort_order ASC, pd.pages_name ASC
0.0000028610 SELECT p.pages_id, pd.pages_name, pd.pages_description, p.pages_image, p.pages_date_added FROM pages AS p JOIN pages_description AS pd ON pd.pages_id = p.pages_id WHERE p.pages_status = '1' and pd.language_id = :lang_id AND p.position_name = :position ORDER BY p.sort_order LIMIT :limit
0.0001449585 SELECT p.pages_id, pd.pages_name, pd.pages_description, p.pages_image, p.pages_date_added FROM pages AS p JOIN pages_description AS pd ON pd.pages_id = p.pages_id WHERE p.pages_status = '1' and pd.language_id = :lang_id AND p.position_name = :position ORDER BY p.sort_order LIMIT :limit
0.0000028610 SELECT * FROM banners WHERE banners_group = :group AND status = '1' ORDER BY sort_order ASC LIMIT 1
0.0001440048 SELECT * FROM banners WHERE banners_group = :group AND status = '1' ORDER BY sort_order ASC LIMIT 1
Total: 0.0314905643 Query count: 91