سنسور فعالیت بیورر (beurer) مدل AS50

AS50
برند:  Beurer
وضعیت: تماس بگیرید
مشاوره تلگرامی
سنسور فعالیت بیورر (beurer) مدل AS50

سنسور فعالیت بیورر (beurer) مدل AS50

 

سنسور فعالیت بیورر (beurer) مدل AS50

 

فعالیتهای روزانه خود را زیر نظر بگیرید و روز را با لبخند سنسور به پایان برسانید، پیشگیری و انگیزش با سیستم پاداش دوستانه، کمی هم راه بروید و فعالیت کنید، می توانید سنسور فعالیت را به مچ یا کمربند خود ببندید و یا در جیب شلوارتان بگذارید. سیستم پاداش سنسور فعالیت نمایی ساده از فعالیتهای طول روز را ارائه می دهد و می توانید ارزیابی مستمری از فعالیتهای روزانه و پیوسته خود داشته باشید.

سنسور فعالیت AS50

دنبال کردن میزان فعالیت

سنسور الکترونیکی (محاسبه میزان فعالیت)

برنده جایزه طراحی و کاربری آسان از Plus X

سنسور فعالیت بیورر (beurer) مدل AS50

سنسور فعالیت بیورر (beurer) مدل AS50

برنده جایزه بهترین سنسور فعالیت از Plus X در سال 2010

سنسور فعالیت بیورر (beurer) مدل AS50

تعیین حساسیت سنسور برای 5 سطح

سه مرحله پاداش با هدف 10 هزار گام یا 30 دقیقه فعالیت شدید

اساس زندگی سالم ورزش کافی است.ورزش روزانه ایده آل به صورت 7000 الی 10000 گام یا 30 دقیقه فعالیت بدنی مناسب است.

10 دقیقه و یا 3333 گام

20 دقیقه و یا 6666 گام

30 دقیقه و یا 10000 گام

سنسور الکتریکی فعالیت، زمان گامها و مسافت را محاسبه می کند

مصرف کالری بر حسب کیلوکالری و سوخت چربی

عملکرد حافظه برای نمایش میزان فعالیت روزانه

3 صورتک خندان پاداش به کاربر

ارائه خلاصه فعالیت روزانه به طور اتوماتیک

از سرگیری اتوماتیک برای ثبت فعالیت روزانه

امکان دانلود اطلاعات مربوط به فعالیت از طریق کابل USB

حافظه برای 14 روز

فرمت زمان 24 ساعته

خاموشی خودکار ایمنی

دستگاه کنترل جدا شونده

شامل نرم افزار EASYFIT برای مشاهده فعالیت در دراز مدت و برنامه های ورزشی و راهنما

1 باتری 3 ولت لیتیومی

با دفترچه راهنمای فارسی،انگلیسی و آلمانی

واقعا حیف است که این سنسور فقط در هنگام ورزش مورد استفاده قرار گیرد.طراحی پیشرفته همراه با برازندگی و زیبایی و ویژگی های ورزشی همان چیزی است که برای یک ورزش سودبخش به آن نیاز دارید.این سنسور علاوه بر برنامه های تناسب اندام همچون جواهری بر هر دستی خود نمایی میکند. برای مبتدی ها و ورزشکاران حرفه ای حتی ورزشکاران دو ماراتن ما محصول مناسب با طراحی پیشرفته و فن آوری دقیق را ارائه میدهیم.با محصولات بیورر سطح زندگی خود را بالا ببرید و به اهداف خود دست یابید.

 

براي اطلاعات بيشتر،ميتوانيد اين محصولات را در سايت اختصاصي آن مشاهده نماييد.

 

سنسور فعالیت بیورر (beurer) مدل AS50

سنسور فعالیت بیورر (beurer) مدل AS50

سنسور فعالیت بیورر (beurer) مدل AS50


سنسور فعالیت بیورر (beurer) مدل AS50


  


سنسور فعالیت بیورر (beurer) مدل AS50

 

لوازم داخل بسته بندی هنگام تحویل

سنسور فعالیت

گیره کمری

بند مچی

سی دی نرم افزار Easy Fit و کابل USB

 

آیا می دانید که ورزش یا حداقل 10000 گام پیاده روی، بسته به شرایط سلامت فرد، کمتر برای سالمندان و بیشتر برای کودکان، به مدت نیم ساعت در روز، برای سلامت شما مفید است.

سنسور فعالیت به عنوان یک گام سنج، طراحی شده است.این وسیله گامهای شما را در حالت راه رفتن تند یا آهسته، اندازه گرفته و میزان فعالیت بدنی روزانه شما را نمایش می دهد.

 

سنسور فعالیت فقط مناسب استفاده شخصی است.

برای جلوگیری از سنجش نادرست، در هنگام فعالیتهایی مانند دوچرخه سواری یا رانندگی، به طور موقت سنسور فعالیت را غیر فعال نمایید.

هر چند وقت یکبار، سنسور فعالیت را با آب و کمی مایع شستشو به دقت تمیز نمایید.دستگاه را داخل آب قرار ندهید.هر چند وقت یکبار پشت دستگاه را با دستمال مرطوب تمیز کنید.

از تماس سنسور با کرمهای ضد آفتاب و امثال آن خودداری نمایید، زیرا به اجزا پلاستیکی و نوشته های سنسور، آسیب وارد می کند.

 

فعالیت، سلامت و آمادگی جسمانی

ورزش لازمه زندگی همراه با سلامتی است.فعالیت فیزیکی، بدن شما را متناسب نگه داشته و خطر بیماریهای قلبی را کاهش می دهد.ورزش به کاهش وزن کمک کرده و سلامت روانی و شادابی را به شما باز می گرداند.

فعالیتهای فیزیکی به تمامی ورزشهایی اشاره دارد که در آن انرژی مصرف می شود.فعالیتهای روزانه از جمله پیاده روی، دوچرخه سواری، بالا رفتن از پله ها و کارهای خانه، سهم مهمی در آن را دارند.

سنسور فعالیت بیورر وسیله ای مناسب برای ارزیابی و ثبت فعالیتهای فیزیکی روزانه است و می تواند مشوق شما برای افزایش تمرینات در روز باشد.بر اساس نظر پزشکان سازمان بهداشت جهانی حداقل 7000 تا 10000 گام یا 30 دقیقه تمرین روزانه برای تندرستی و تضمین یک زندگی شاد کافی می باشد.

 

درباره سنسور فعالیت

این وسیله به شما امکان می دهد تا میزان فعالیت روزانه خود را کنترل کنید.این وسیله نمایی کلی از فعالیت فیزیکی روزانه شما را فراهم آورده، تعداد گامهای پیموده شده را مشخص و میزان کالری مصرفی را محاسبه می کند.

سنسور فعالیت با عملکرد نمایش دوگانه می تواند همزمان برای مثال زمان و تعداد گامهای پیموده شده را نشان دهد.میتوانید در قسمت تنظیمات پایه، طول گام خود را مشخص کنید تا سنسور، بر طبق راه رفتن یا دویدن اطلاعات شما را محاسبه کند.این وسیله بر اساس این که تمرینات شما در چه حد است، مثلا حرکات آرام و ملایم یا تند و سریع، در 5 مرحله قابل تنظیم است.

 

سیستم پاداش

سنسور فعالیت شما مجهز به یک سیستم پاداش است که به طور مداوم فعالیتهای روزمره شما را ارزیابی می کند.سیستم پاداش به 3 مرحله از فعالیت تقسیم شده است، در هر مرحله، دستگاه علامت مربوط را نشان می دهد.

این سطوح فعالیت بر اساس تعداد گامها و یا مدت زمان فعالیت قرار گرفته اند.تعداد گامها به دو نوع تقسیم می شود :

راه رفتن سریع، بیش از 90 گام در دقیقه

راه رفتن معمولی، کمتر از 90 گام در دقیقه

 

اگر در طول تمرین وقفه داشته باشید، تاثیری در ارزیابی نهایی، نخواهد داشت.

 

سیستم پاداش سطح یک – 3333 گام پیاده روی سریع و یا پیاده روی معمولی یا 10 دقیقه پیاده روی سریع ممتد با احتمال وقفه 2 دقیقه ای

سیستم پاداش سطح دو – بار دیگر 3333 گام پیاده روی سریع و یا پیاده روی معمولی یا 10 دقیقه پیاده روی سریع ممتد با احتمال وقفه 2 دقیقه ای

سیستم پاداش سطح سه – بار دیگر 3333 گام پیاده روی سریع و یا پیاده روی معمولی یا 10 دقیقه پیاده روی سریع ممتد با احتمال وقفه 2 دقیقه ای

وقتی یک سطح فعالیت به پایان رسید، علامت صورتک به مدت 1 دقیقه چشمک می زند.وقتی بالاترین سطح فعالیت به دست آمد، متناوبا دو صورتک خندان کوچک و بزرگ بر روی صفحه نمایش آشکار شده و چشمک می زنند.با فشار هر کلیدی این نمایش متوقف می شود.

 

می توانید اطلاعات تمرینات خود را به کامپیوتر ارسال نمایید، نرم افزار Easy Fit گزینه های متعددی را برای ارزیابی ارائه می دهد.این نرم افزار با عملکردهای اجرایی و تقویم مفید، از تمرینات بهینه در دراز مدت پشتیبانی می کند.با استفاده از این نرم افزار می توانید مدیریت وزن خود را نیز کنترل و نظارت نمایید.

این نرم افزار دارای عملکردهای ورزشی زیر می باشد :

عملکرد تقویم

انتقال مقادیر ثبت شده تمرینات

برنامه ریزی ورزش هفتگی برای دستیابی به وزن دلخواه

تجزیه و تحلیل مختلف و نمودارها برای مشاهده پیشرفت تمرینات

 

عملکردهای سنسور

تعداد گامها

زمان کلی فعالیت

سیستم پاداش

مصرف کالری بر حسب کیلو کالری، بر اساس سرعت پیاده روی یا دویدن

سوخت چربی بر حسب گرم، بر اساس سرعت پیاده روی یا دویدن

حذف اتوماتیک و ذخیره اطلاعات فعالیت هر روز در ساعت 00.00

 

عملکرد زمان

ساعت

اطلاعات قابل تنظیم بوده و با نرم افزار به کامپیوتر منتقل می شود.تاریخ بر روی صفحه نمایش مشاهده می شود.

 

تنظیمات

وزن به کیلوگرم از 20 تا 200 کیلو، در منوی تنظیمات وزن خود را وارد کنید، سنسور از روی وزن، کالری مصرفی و میزان سوخت چربی را محاسبه می کند.

طول گام برای راه رفتن یا دویدن به سانتیمتر

حساسیت دستگاه برای شمارش گامها در 5 سطح

برای بدست آوردن نتایج بهینه، کاربر باید حساسیت دستگاه را برای خود تنظیم نماید.هر چه سرعت دویدن شما کمتر باشد باید حساسیت بالاتری را انتخاب نمایید.فاصله ای را به طول 20 تا 50 قدم بپیمایید، در حال دویدن به صفحه نمایش نگاه نکنید و از سکندری خوردن اتفاقی بپرهیزید.اگر گامهای شمارش شده با تعداد گامهای نمایش داده شده برابر باشد، پس سطح حساسیت مناسب است، در غیر این صورت به همین ترتیب سطح حساسیت دیگری را امتحان نمایید.

 

تنظیم تاریخ از سال 2008 تا 2050 و تنظیم روز را می توانید از منو انتخاب نمایید.

 

عملکرد ذخیره برای 14 روز

کل زمان فعالیت

تعداد گامها

مصرف کالری

سوخت چربی

از روز 15 روزهای جدید بر روی روزهای قبلی تر ذخیره می شوند.برای کنترل بهتر میزان تمرینات، توصیه می شود حداقل هر 13 روز یکبار اطلاعات سنسور را به نرم افزار منتقل نمایید.با اینکار کنترل بهینه فعالیتهای فیزیکی در درازمدت تضمین میشود.

اطلاعات ذخیره شده فقط از طریق نرم افزار قابل خواندن هستند.تنها اطلاعات روز را می توان بر روی سنسور فراخوانی کرد.

 

حمل سنسور فعالیت

می توانید آن را با استفاده از گیره کمری مخصوص به کمربند شلوار خود متصل کنید و یا در جیبتان بگذارید و یا مانند ساعت با استفاده از بند مچی مخصوص روی مچ دست ببندید.

نحوه حساسیت دستگاه به نوع حمل آن بستگی دارد.توصیه می شود برای کسب نتایج دقیقتر، آن را بر روی کمربند ببندید.

سنسور را در جیب پشتی شلوار قرار ندهید، زیرا نشستن ناخواسته سبب صدمه به دستگاه می شود.

 

شمارش گامها

به محض اینکه حداقل 10 گام بدوید، تعداد گامهای نمایش داده شده بر روی سنسور به روز میشوند.این گامهای اولیه آغازگر شمارش گامها هستند.

 

با فشار دکمه set به مدت 5 ثانیه دستگاه فعال و با فشار مجدد 5 ثانیه ای، دستگاه غیر فعال می شود.

زمانی که در وسیله نقلیه یا در حال دوچرخه سواری هستید می توانید در منوی فعالیت ( زمانی که صفحه نمایش زمان فعالیت و تعداد کل گامها را نمایش می دهد) با فشار دکمه منو حدود 5 ثانیه شمارشگر گام را خاموش نمایید.با فشار مجدد این دکمه به مدت 5 ثانیه، شمارشگر گام فعال می شود.

برای صرفه جویی در مصرف باتری در هنگام فعالیت، زمانی که سنسور زمان را نمایش می دهد، دکمه منو را به مدت 5 ثانیه فشار دهید تا دستگاه وارد حالت صرفه جویی شود.در این حالت برای حفظ دوام باتری صفحه نمایش خاموش می شود، ولی عملکردهای دستگاه در پس زمینه فعال هستند.برای بازگرداندن صفحه نمایش، هر کلیدی را به مدت 5 ثانیه فشار دهید.

علامت مرد پیاده روی کننده، زمانی در صفحه نمایشگر ظاهر می شود که زمان پیاده روی معمولی طولانی تر از زمان راه رفتن سریع باشد یا تعداد گامها برای پیاده روی معمولی از 50 درصد کل قدمها بیشتر باشد.

علامت مرد دونده، زمانی در صفحه نمایشگر ظاهر می شود که زمان پیاده روی سریع طولانی تر از زمان راه رفتن معمولی باشد یا تعداد گامها برای پیاده روی سریع از 50 درصد کل قدمها بیشتر باشد.

اگر تقریبا 3 دقیقه از سنسور فعالیت استفاده نشود، به صورت اتوماتیک قفل دستگاه فعال می شود.در این حالت فقط دکمه ها خاموش می شوند ولی عملکردهای دیگر همچنان فعال هستند.برای فعال کردن دکمه ها کلید set را به مدت 5 ثانیه فشار دهید.

اطلاعات تکمیلی را در دفترچه راهنمای سنسور فعالیت می توانید بدست بیاورید.


021-55435143
@sedanmedsales
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×
Parse Time: 0.100s
Duration Query
0.0000131130 SELECT configuration_id AS cfgId, configuration_key AS cfgKey, configuration_value AS cfgValue FROM configuration
0.0005509853 SELECT configuration_id AS cfgId, configuration_key AS cfgKey, configuration_value AS cfgValue FROM configuration
0.0000028610 SELECT * FROM languages ORDER BY sort_order ASC
0.0001358986 SELECT * FROM languages ORDER BY sort_order ASC
0.0000030994 SELECT title, code, symbol_left, symbol_right, decimal_point, thousands_point, decimal_places, value FROM currencies
0.0001249313 SELECT title, code, symbol_left, symbol_right, decimal_point, thousands_point, decimal_places, value FROM currencies
0.0000028610 SELECT * FROM configuration_description WHERE (language_id = :languages_id OR language_id = 0) AND configuration_id IN ('12', '610', '611', '612', '613', '708', '722', '723', '724', '725', '726', '727', '731', '729', '614', '1718')
0.0002830029 SELECT * FROM configuration_description WHERE (language_id = :languages_id OR language_id = 0) AND configuration_id IN (:configuration_id)
0.0000040531 SELECT ig.images_group_id, ig.save_path, ig.watermarking_status, ig.has_thumb, ig.thumb_width, ig.thumb_height, ig.max_width, ig.max_height, ig.default_image, ig.position, ig.multi_image, ig.date_added, ig.last_modified, ig.item_type, igi.images_group_title FROM images_group AS ig JOIN images_group_info AS igi ON igi.images_group_id=ig.images_group_id WHERE igi.languages_id = :languages_id
0.0002110004 SELECT ig.images_group_id, ig.save_path, ig.watermarking_status, ig.has_thumb, ig.thumb_width, ig.thumb_height, ig.max_width, ig.max_height, ig.default_image, ig.position, ig.multi_image, ig.date_added, ig.last_modified, ig.item_type, igi.images_group_title FROM images_group AS ig JOIN images_group_info AS igi ON igi.images_group_id=ig.images_group_id WHERE igi.languages_id = :languages_id
0.0000028610 SELECT products_id, products_quantity, products_model, products_image, products_price, products_date_added, products_last_modified, products_date_available, products_weight, products_status, products_tax_class_id, manufacturers_id, products_ordered FROM products WHERE products_id = :products_id
0.0001521111 SELECT products_id, products_quantity, products_model, products_image, products_price, products_date_added, products_last_modified, products_date_available, products_weight, products_status, products_tax_class_id, manufacturers_id, products_ordered FROM products WHERE products_id = :products_id
0.0000028610 SELECT products_name, products_url, products_viewed FROM products_description WHERE language_id = :language_id AND products_id = :products_id
0.0001201630 SELECT products_name, products_url, products_viewed FROM products_description WHERE language_id = :language_id AND products_id = :products_id
0.0000021458 SELECT specials_new_products_price, expires_date FROM specials WHERE products_id = :products_id AND status = 1
0.0001070499 SELECT specials_new_products_price, expires_date FROM specials WHERE products_id = :products_id AND status = 1
0.0000019073 SELECT products_related_id FROM import_cross_products WHERE products_id = :products_id
0.0001089573 SELECT products_related_id FROM import_cross_products WHERE products_id = :products_id
0.0000019073 SELECT products_id, products_description, products_meta_description, products_meta_keywords FROM products_description WHERE products_id = :products_id AND language_id = :language_id
0.0001678467 SELECT products_id, products_description, products_meta_description, products_meta_keywords FROM products_description WHERE products_id = :products_id AND language_id = :language_id
0.0000030994 SELECT m.*, mi.manufacturers_url, mi.url_clicked, mi.date_last_click FROM manufacturers AS m JOIN manufacturers_info AS mi ON m.manufacturers_id = mi.manufacturers_id WHERE m.manufacturers_id = :id AND mi.languages_id = :language_id
0.0000989437 SELECT m.*, mi.manufacturers_url, mi.url_clicked, mi.date_last_click FROM manufacturers AS m JOIN manufacturers_info AS mi ON m.manufacturers_id = mi.manufacturers_id WHERE m.manufacturers_id = :id AND mi.languages_id = :language_id
0.0000030994 SELECT ct.cloud_tags_id, ct.cloud_tags_counts, ct.cloud_tags_similars, ctd.cloud_tags_name FROM (cloud_tags_to_products AS c2p JOIN cloud_tags AS ct ON c2p.cloud_tags_id = ct.cloud_tags_id) JOIN cloud_tags_description AS ctd ON ct.cloud_tags_id = ctd.cloud_tags_id WHERE c2p.products_id = :products_id AND ctd.language_id = :language_id ORDER BY ct.cloud_tags_counts DESC
0.0133688450 SELECT ct.cloud_tags_id, ct.cloud_tags_counts, ct.cloud_tags_similars, ctd.cloud_tags_name FROM (cloud_tags_to_products AS c2p JOIN cloud_tags AS ct ON c2p.cloud_tags_id = ct.cloud_tags_id) JOIN cloud_tags_description AS ctd ON ct.cloud_tags_id = ctd.cloud_tags_id WHERE c2p.products_id = :products_id AND ctd.language_id = :language_id ORDER BY ct.cloud_tags_counts DESC
0.0000019073 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0007550716 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0000019073 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0007269382 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0000028610 SELECT v.videos_id, v.videos_poster, v.date_added, v.last_modified, vd.videos_title, vd.videos_description FROM videos AS v JOIN videos_description AS vd ON v.videos_id = vd.videos_id AND vd.language_id = :language_id JOIN videos_to_products AS v2p ON v.videos_id = v2p.videos_id WHERE v2p.products_id = :product_id AND v.enabled = 1 ORDER BY v2p.sort_order ASC
0.0001668930 SELECT v.videos_id, v.videos_poster, v.date_added, v.last_modified, vd.videos_title, vd.videos_description FROM videos AS v JOIN videos_description AS vd ON v.videos_id = vd.videos_id AND vd.language_id = :language_id JOIN videos_to_products AS v2p ON v.videos_id = v2p.videos_id WHERE v2p.products_id = :product_id AND v.enabled = 1 ORDER BY v2p.sort_order ASC
0.0000028610 SELECT pefg.products_extra_fields_groups_id, pefgd.products_extra_fields_groups_title FROM products_extra_fields_groups pefg, products_extra_fields_groups_description pefgd WHERE pefg.products_extra_fields_groups_status = 1 AND pefg.products_extra_fields_groups_id <> :default_group AND pefg.products_extra_fields_groups_id = pefgd.products_extra_fields_groups_id AND pefgd.language_id = :lng_id ORDER BY pefg.products_extra_fields_groups_order ASC
0.0002248287 SELECT pefg.products_extra_fields_groups_id, pefgd.products_extra_fields_groups_title FROM products_extra_fields_groups pefg, products_extra_fields_groups_description pefgd WHERE pefg.products_extra_fields_groups_status = 1 AND pefg.products_extra_fields_groups_id <> :default_group AND pefg.products_extra_fields_groups_id = pefgd.products_extra_fields_groups_id AND pefgd.language_id = :lng_id ORDER BY pefg.products_extra_fields_groups_order ASC
0.0000019073 SELECT p2e.*, e.products_extra_fields_name, e.products_extra_fields_order, e.products_extra_fields_status, e.products_extra_fields_groups_id, e.products_extra_fields_type_id FROM products_extra_fields AS e LEFT JOIN products_to_products_extra_fields AS p2e ON p2e.products_extra_fields_id = e.products_extra_fields_id WHERE p2e.products_id = :products_id AND (e.languages_id = '0' OR e.languages_id = :language_id) AND e.products_extra_fields_status = 1 ORDER BY e.products_extra_fields_order ASC
0.0001661777 SELECT p2e.*, e.products_extra_fields_name, e.products_extra_fields_order, e.products_extra_fields_status, e.products_extra_fields_groups_id, e.products_extra_fields_type_id FROM products_extra_fields AS e LEFT JOIN products_to_products_extra_fields AS p2e ON p2e.products_extra_fields_id = e.products_extra_fields_id WHERE p2e.products_id = :products_id AND (e.languages_id = '0' OR e.languages_id = :language_id) AND e.products_extra_fields_status = 1 ORDER BY e.products_extra_fields_order ASC
0.0000021458 SELECT a.products_attributes_id AS attributes_id, a.options_id, a.options_values_id AS values_id, a.options_values_price AS price, a.price_prefix, a.enabled, o.products_options_name AS options_name, o.products_options_type AS options_type, o.pages_id, v.products_options_values_name AS values_name, v.products_options_values_style AS values_style FROM (products_attributes AS a LEFT JOIN products_options AS o ON a.options_id = o.products_options_id) LEFT JOIN products_options_values AS v ON a.options_values_id = v.products_options_values_id WHERE a.products_id = :products_id AND o.language_id = :language_id AND v.language_id = :language_id ORDER BY o.sort_order ASC, a.sort_order ASC
0.0001690388 SELECT a.products_attributes_id AS attributes_id, a.options_id, a.options_values_id AS values_id, a.options_values_price AS price, a.price_prefix, a.enabled, o.products_options_name AS options_name, o.products_options_type AS options_type, o.pages_id, v.products_options_values_name AS values_name, v.products_options_values_style AS values_style FROM (products_attributes AS a LEFT JOIN products_options AS o ON a.options_id = o.products_options_id) LEFT JOIN products_options_values AS v ON a.options_values_id = v.products_options_values_id WHERE a.products_id = :products_id AND o.language_id = :language_id AND v.language_id = :language_id ORDER BY o.sort_order ASC, a.sort_order ASC
0.0000169277 SELECT count(reviews_id) AS count, SUM(reviews_rating) AS total FROM reviews WHERE products_id = :product_id AND approved = 1
0.0001111031 SELECT count(reviews_id) AS count, SUM(reviews_rating) AS total FROM reviews WHERE products_id = :product_id AND approved = 1
0.0000019073 UPDATE products_description SET products_viewed = products_viewed+1 WHERE products_id = :product_id AND language_id = :lang_id
0.0001268387 UPDATE products_description SET products_viewed = products_viewed+1 WHERE products_id = :product_id AND language_id = :lang_id
0.0000021458 SELECT categories_id FROM products_to_categories WHERE products_id = :products_id
0.0000929832 SELECT categories_id FROM products_to_categories WHERE products_id = :products_id
0.0000030994 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000960827 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000021458 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000460148 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000019073 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000891685 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000019073 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000882149 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000019073 SELECT categories_name FROM categories_description WHERE categories_id = :id AND language_id = :language_id
0.0000979900 SELECT categories_name FROM categories_description WHERE categories_id = :id AND language_id = :language_id
0.0000019073 SELECT categories_name FROM categories_description WHERE categories_id = :id AND language_id = :language_id
0.0000770092 SELECT categories_name FROM categories_description WHERE categories_id = :id AND language_id = :language_id
0.0000019073 SELECT categories_name FROM categories_description WHERE categories_id = :id AND language_id = :language_id
0.0000739098 SELECT categories_name FROM categories_description WHERE categories_id = :id AND language_id = :language_id
0.0000028610 SELECT c.categories_id, c.categories_image, c.parent_id, c.sort_order, c.date_added, cd.categories_name FROM categories AS c JOIN categories_description AS cd ON c.categories_id = cd.categories_id WHERE cd.language_id = :lang_id ORDER BY c.sort_order
0.0017290115 SELECT c.categories_id, c.categories_image, c.parent_id, c.sort_order, c.date_added, cd.categories_name FROM categories AS c JOIN categories_description AS cd ON c.categories_id = cd.categories_id WHERE cd.language_id = :lang_id ORDER BY c.sort_order
0.0000059605 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000569820 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000021458 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000889301 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000019073 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0001039505 SELECT parent_id FROM categories WHERE categories_id = :id
0.0000050068 SELECT a.articles_id, a.articles_image, GREATEST(a.articles_date_added, COALESCE(a.articles_date_available, 0)) AS articles_date, a.articles_authors_id, ad.articles_name, ad.articles_summary, ad.articles_viewed FROM articles AS a JOIN articles_description AS ad ON a.articles_id = ad.articles_id JOIN articles_xsell AS x ON a.articles_id = x.articles_id WHERE x.products_id = :id AND ad.language_id = :lng_id AND a.articles_status = 1 ORDER BY articles_date DESC
0.0003449917 SELECT a.articles_id, a.articles_image, GREATEST(a.articles_date_added, COALESCE(a.articles_date_available, 0)) AS articles_date, a.articles_authors_id, ad.articles_name, ad.articles_summary, ad.articles_viewed FROM articles AS a JOIN articles_description AS ad ON a.articles_id = ad.articles_id JOIN articles_xsell AS x ON a.articles_id = x.articles_id WHERE x.products_id = :id AND ad.language_id = :lng_id AND a.articles_status = 1 ORDER BY articles_date DESC
0.0000040531 SELECT products_id, products_quantity, products_model, products_image, products_price, products_date_added, products_last_modified, products_date_available, products_weight, products_status, products_tax_class_id, manufacturers_id, products_ordered FROM products WHERE products_id = :products_id
0.0001878738 SELECT products_id, products_quantity, products_model, products_image, products_price, products_date_added, products_last_modified, products_date_available, products_weight, products_status, products_tax_class_id, manufacturers_id, products_ordered FROM products WHERE products_id = :products_id
0.0000019073 SELECT products_name, products_url, products_viewed FROM products_description WHERE language_id = :language_id AND products_id = :products_id
0.0001389980 SELECT products_name, products_url, products_viewed FROM products_description WHERE language_id = :language_id AND products_id = :products_id
0.0000021458 SELECT specials_new_products_price, expires_date FROM specials WHERE products_id = :products_id AND status = 1
0.0001039505 SELECT specials_new_products_price, expires_date FROM specials WHERE products_id = :products_id AND status = 1
0.0000019073 SELECT products_related_id FROM import_cross_products WHERE products_id = :products_id
0.0001668930 SELECT products_related_id FROM import_cross_products WHERE products_id = :products_id
0.0000019073 SELECT pop_id, pop_products_id_slave AS products_id, pop_order_id FROM products_related_products WHERE pop_products_id_master = :products_id ORDER BY pop_order_id ASC
0.0001661777 SELECT pop_id, pop_products_id_slave AS products_id, pop_order_id FROM products_related_products WHERE pop_products_id_master = :products_id ORDER BY pop_order_id ASC
0.0000030994 SELECT p.*, pd.products_name, pd.products_viewed, s.specials_new_products_price AS special_price FROM (products AS p LEFT JOIN products_description AS pd ON p.products_id = pd.products_id LEFT JOIN specials AS s ON p.products_id = s.products_id AND s.status = 1) WHERE pd.language_id = :language_id AND p.products_status > 0 AND p.products_id IN('405', '91') ORDER BY p.products_date_added DESC
0.0000030994 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0008039474 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0000019073 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0007760525 SELECT catalog_images_id, image_filename FROM catalog_images WHERE images_group_id = :groupId AND item_id = :itemId ORDER BY order_id ASC
0.0000028610 SELECT p.pages_id, pd.pages_name FROM pages AS p, pages_description AS pd WHERE p.pages_status = '1' AND p.pages_id = pd.pages_id AND pd.language_id = :lng_id AND p.position_name = :position ORDER BY p.sort_order ASC, pd.pages_name ASC
0.0001990795 SELECT p.pages_id, pd.pages_name FROM pages AS p, pages_description AS pd WHERE p.pages_status = '1' AND p.pages_id = pd.pages_id AND pd.language_id = :lng_id AND p.position_name = :position ORDER BY p.sort_order ASC, pd.pages_name ASC
0.0000028610 SELECT p.pages_id, pd.pages_name FROM pages AS p, pages_description AS pd WHERE p.pages_status = '1' AND p.pages_id = pd.pages_id AND pd.language_id = :lng_id AND p.position_name = :position ORDER BY p.sort_order ASC, pd.pages_name ASC
0.0001759529 SELECT p.pages_id, pd.pages_name FROM pages AS p, pages_description AS pd WHERE p.pages_status = '1' AND p.pages_id = pd.pages_id AND pd.language_id = :lng_id AND p.position_name = :position ORDER BY p.sort_order ASC, pd.pages_name ASC
0.0000019073 SELECT p.pages_id, pd.pages_name, pd.pages_description, p.pages_image, p.pages_date_added FROM pages AS p JOIN pages_description AS pd ON pd.pages_id = p.pages_id WHERE p.pages_status = '1' and pd.language_id = :lang_id AND p.position_name = :position ORDER BY p.sort_order LIMIT :limit
0.0001459122 SELECT p.pages_id, pd.pages_name, pd.pages_description, p.pages_image, p.pages_date_added FROM pages AS p JOIN pages_description AS pd ON pd.pages_id = p.pages_id WHERE p.pages_status = '1' and pd.language_id = :lang_id AND p.position_name = :position ORDER BY p.sort_order LIMIT :limit
0.0000021458 SELECT * FROM banners WHERE banners_group = :group AND status = '1' ORDER BY sort_order ASC LIMIT 1
0.0001461506 SELECT * FROM banners WHERE banners_group = :group AND status = '1' ORDER BY sort_order ASC LIMIT 1
Total: 0.0240137577 Query count: 89