window.onload=function changeDiv() { document.getElementsByClassName("proposed_banner")[0].style.display = "none"; }
سبد خرید ( 0 )
|
مقایسه ( 0 )
جستجوی پیشرفته
پشت گردنی خودرویی هوشمند Hooshmand

پشت گردنی خودرویی هوشمند Hooshmand

بازگشت
وضعیت : موجود
افزودن به لیست مقایسه
 
 

پشت گردنی خودرویی هوشمند Hooshmand

  مناسب جهت پیشگیری از اسیب های گردن
  دارای روکش کتان قابل شست و شو
  در 4 رنگ متفاوت
مشخصات و نحوه عمکرد پشت گردنی خودرویی هوشمند:

این محصول قابل استفاده در خودروی شما می باشد وفشارهای  ناشی از تکانهای خودرو به گردن را کنترل می کند. همچنین به کمک این بالش از وارد شدن آسیب و درد و گرفتگی عضلات گردن در هنگام رانندگی محافظت می شود. 
پشت گردنی خودرو در 4 رنگ متفاوت جهت همخوانی با رنگ داخل خودروی شما طراحی و عرضه گردیده و دارای روکش کتان قابل شست و شو می باشد. این محصول در 1 جفت ارایه می گردد. 

ویژگیها:

  جهت استفاده در خودرو
  قابلیت شستشوی آسان
  دارای روکش کتان قابل شستشو
  ضد اشتعال، ضد حشرات و ضد الکتریسیته ساکن
  کشور مبدا: ایران

فوم هوشمند چیست؟

فوم های هوشمند برای اولین بار در سال 1970 میلادی توسط سازمان فضایی آمریکا جهت جلوگیری از عوارض ناشی از شتاب ثقل به هنگام پرتاب فضاپیماها بر بدن فضانوردان اختراع شد. پس از آن در سال 1990 بعنوان یک محصول بسیار مفید و ضروری به خانه های مردم در اروپا و آمریکا راه پیدا کرد و امروزه در اکثر کشورهای جهان محصولات متنوعی که از فوم های هوشمند ساخته شده اند مورد استفاده قرار می گیرند.

ویژگی منحصر به فرد فوم های هوشمند تغییر شکل در اثر دمای بدن، برگشت پذیری مناسب پس از بردا شتن  نیرو در ناحیه تماس، تسهیل در جریان گردش خون، جلوگیری از گرفتگی عضلات و نیز جلوگیری از  درد در ناحیه ستون فقرات است. شرکت تولیدی پلی اوره تان ایران با بیش از 35 سال سابقه در صنعت فوم کشور، اولین تولید کننده فوم های هوشمند در ایران است و محصولات متنوعی را از این نوع فوم تحت برند تجاری هوشمند تولید و به بازار عرضه نموده است.
نوشتن نظر
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است