window.onload=function changeDiv() { document.getElementsByClassName("proposed_banner")[0].style.display = "none"; }
سبد خرید ( 0 )
|
مقایسه ( 0 )
جستجوی پیشرفته
نخ و سوزن PVDF راند و کاتینگ با طول سوزنهای مختلف

نخ و سوزن PVDF راند و کاتینگ با طول سوزنهای مختلف

بازگشت
وضعیت : موجود
افزودن به لیست مقایسه
 
 

نخ و سوزن PVDF راند و کاتینگ با طول سوزنهای مختلف


نخ PVDF پلی وینیلیدین فلورید که از پلیمر مصنوعی تهیه می گردد غیر قابل جذب بوده و دارای واکنش کم با محل زخم می باشد.یکی از مزایای این نخ بخیه گره پذیری راحت آن می باشد.درحالیکه بی اثر بودن آن و همچنین عدم فراهم آمدن رایطی برای رشد باکتری از دیگر ویژگی های آن است.این نخ بخیه بسیار محکم بوده و از خاصیت ترمبوژن بسیار کمتری در مقایسه با دیگر نخ های جراحی برخوردار می باشد.همچنین این نخ بخیه را می توان با انواع سوزن ها به کار گرفت.
 
کاربرد:

معمولاٌ از نخ PVDF  برای بافتهای عضلانی،عروقی و زیر جلد استفاده می شود.همچنین هنگام استفاده نخ بخیه نوع نخ بخیه باید با توجه به شرایط بیمار ،تجربه جراح و تکنیک جراحی و ابعاد زخم انتخاب گردد.
 
مزایا:

نخ بخیه PVDF راحتی استفاده هنگام کار را دارا می باشد. همچنین م یتوان گره های مناسبی بوسیله ن زد.بعلاوه این نخها از استحکام الا برخ.ردار می باشند و به هنگام بازکردن بسته به راحتی حالت اولیه خود را از دست می دهند.

واکنشهای ناخواسته:

واکنشهای ناخواسته بافت با این نخ جراحی شامل آلرژی و حساسیت در برخی از بیماران می باشد .همچنین التهاب موضعی در محل زخم همراه با سوزش و خارش موضعی میتواند در برخی از بیماران اتفاق بیافتد.نظر به اینکه هر نوع جسم خارجی با مقاومت بدن مواجه خواهد گردید لذا این نخ بخیه نیز از این قاعده مستثنی نیست.
 
احتیاط:

هنگام استفاده احتیاط لازم به کاربرده شود تا از هرگونه صدمه ممکن توسط وسایل جراحی روی نخ بخیه خودداری شود.این امر می تواند باعث تولید بریدگی و نهایتاٌ کاهش استحکام نخ گردد.گیره سوزن باید به گونه ای انتخاب شود که مطابق با اندازه سوزن و مقاومت آن باشد.سوزن بوسیله گیره مخصوص باید با دقت گرفته شود بطوریکه محل گرفتن سوزن بوسیله گره از محلی در حدود یک سوم از طول سوزن تا انتهای آن باشد.

نخ PVDF توسط اتیلن اکساید استریل می شود،از استریل مجدد اجتناب شود.
در صورت آسیب بسته بندی مورد استفاده قرار نگیرد
پس از مصرف از بین برده شود.
مشخصات
نخ جراحی
نوع نخ: PVDF
نوشتن نظر
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است