window.onload=function changeDiv() { document.getElementsByClassName("proposed_banner")[0].style.display = "none"; }
سبد خرید ( 0 )
|
مقایسه ( 0 )
جستجوی پیشرفته
نخ جراحی PDS 3/0 کاتینگ با سوزن 25 کد D4255 دوغسان ( Dogsan )

نخ جراحی PDS 3/0 کاتینگ با سوزن 25 کد D4255 دوغسان ( Dogsan )[D4255]

بازگشت
وضعیت : فروش غیرآنلاین
افزودن به لیست مقایسه
 
 

نخ جراحی PDS 3/0 کاتینگ با سوزن 25 کد D4255 دوغسان ( Dogsan )

نخ PDS 1 سوزن 40

توضیحات : 

نخ جراحی Pedesente نخی تاب نخورده، قابل جذب، استریل و ترکیبی میباشد.این نخ از Poydioxanone ساخته شده که فرمول خام آن به صورت ( -O-CH2-CH2-OCH2-CO-) میباشد.
پلیمر Polydiaoxanone حساسیت زا و تب زا نبوده و در طول دوران جذب واکنش بافتی مختصری ایجاد میکند.
نخ های PDS در طول پلیمریزاسیون برای دید بهتر در بافت با رنگ بنفش D&C NO.2 رنگ میشود.این نخ همچنین به صورت رنگ نشده ( طبیعی ، قهوه ای مایل به زرد یا خاکستری ) موجود است.
این محصول مطابق با تمام نیازهای تعیین شده توسط دارونامه اروپا ( European Phrmacopoeia ) و دارونامه ایالات متحده                             ( United States Pharmacopoeia ) برای نخ های جراحی تاب نخورده، قابل جذب و ترکیبی میباشد.

کاربرد : 

نخ PDS به طور کلی برای بستن رگ ها و/یا بخیه بافت های نرم به کار میرود.مانند جراحی های چشم و بافت های قلبی-عروقی کودکان.این نخ زمانی که به بخیه قابل جذب نیاز بوده و زخم به مراقبت طولانی مدت ( تا 6 هفته ) نیاز دارد، مفید است.این محصول یکبار مصرف بوده و در بافت عصبی، بافت قلبی-عروقی بزرگسالان و میکروجراحی ها مورد استفاده قرار نمیگیرد. 

نحوه عملکرد :

نخ بخیه Pedesente واکنش التهابی مختصری را در بافت ایجاد میکند و در نهایت با بافت پیوندی رشته ای در حال رشد جایگزین میشود.از بین رفتن تدریجی قدرت کششی و جذب نهایی Pedesente از طریق هیدرولیز انجام میشود که در آن پلیمر به تکپاره ها تجزیه شده سپس توسط بدن جذب و حذف میگردد.
جذب به عنوان کاهش قدرت کششی نخ، پس از از بین رفتن توده آغاز میشود.مطالعات نشان میدهد حدود 75% از استحکام اصلی نخ تا 2هفته بعد از زدن بخیه و 60% آن تا 4 هفته باقی می ماند.آزمون جذب انجام شده روی موش و هیدرولیز آزمایشگاهی Pedesente نشان میدهد که فرآیند جذب تا حدود 90 روز پس از بخیه حداقل است و بین 180 تا 210 روز کامل میشود. 

موارد منع مصرف :

نخ های PDS ، که قابل جذب هستند، نباید برای بخیه های طولانی مدت ( بیشتر از 6 هفته ) یا در پیوند با اعضای مصنوعی مانند دریچه قلب یا پیوند بافت های مصنوعی استفاده شوند.

شرایط نگهداری :

این محصول باید در جای خشک و تمیز باشد.در دمای کمتر از 30 درجه سانتی گراد و دور از نور مستقیم خورشید و رطوبت نگهداری شود.پس از گذشت تاریخ انقضا مصرف نگردد.

*قیمت فوق برای هر یک جین میباشد. 

مشخصات
نخ جراحی
سایز نخ: 3/0
گیج سوزن: 25
نوع نخ: PDS
نوع سوزن: کاتینگ (Cutting)
نوشتن نظر
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است