window.onload=function changeDiv() { document.getElementsByClassName("proposed_banner")[0].style.display = "none"; }
سبد خرید ( 0 )
|
مقایسه ( 0 )
جستجوی پیشرفته
تشک برقی بیورر (beurer) آلمان مدل UB90

تشک برقی بیورر (beurer) آلمان مدل UB90[UB90]

بازگشت
وضعیت : موجود
افزودن به لیست مقایسه
 
 

تشک برقی بیورر (beurer) آلمان مدل UB90

تشک برقی بیورر (beurer) آلمان مدل ub90

دانلود دفترچه راهنما UB90

 

تشک برقی راحت
تنفس راحت پوست 
 دارای استاندارد نرمیOeko-Tex 100 
 رویه کتان و آستر پشم : عملکرد کوزی و شستشوی راحت
درجه تنظیم گرمای ضد مایت 
دارای منطقه زوم جدا برای گرمایش پا
12 درجه تنظیم دما با قابلیت گرمایش سریع 
گرمایش سریع 
  گرما دلپذیر می گردد.در عرض چند ثانیه دمای روتشکی برقی دقیقا به گرمای مطلوب شما می رسد.تکنولوژی توربو جدید ما این امکان را فراهم میسازد 
تقلیل گرما به برنامه سطح 6 پس از 3 ساعت از مراحل 7-8-9  
روتشکی برقی ضد حساسیت 
ضد آبریزش بینی، التهاب چشم ها و مشکلات تنفسی، با کمک سطح ضد آلرژی تخت خشک می ماند، مایت ها کشته می شوند و از تشکیل کپک جلوگیری میشود. 
چراغ نمایش عملکرد 
با رویه کتان و آستر پشم 
اندازه مناسب ملحفه تشک برقی از جمع شدگی و چین خوردگی آن جلوگیری می کند 
اندازه تقریبی : 80 × 150 سانتیمتر 
مناسب تخت های یک نفره 
کنترل و دو شاخه جدا شونده 
قابل شستشو در لباسشویی در 30درجه سانتیگراد 
تکنولوژی انحصاری 
 60 تا 75 وات 
قابل استفاده به صورت ملحفه با رویه ضد مایت 
به همراه دفترچه راهنمای فارسی،انگلیسی و آلمانی

کاهش مایت و کپک با حرارت و پارچه مخصوص مواج 
           تشک برقی بیورر (beurer) آلمان مدل UB90
پوشش پارچه ای مخصوص و ضد حساسیت Actigard با لایه ضد مایت از گسترش مایت ها جلوگیری میکند.تخمین زده می شود که میلیون ها نفر نسبت به گرد و غبار خانه آلرژی نشان می دهند.مایت ها تقزیبا همه جا هستند به خصوص در خانه و محل های گرم و مرطوب.محیط مناسب رشد موجودات ذره بینی،اغلب در تختخواب یافت می شود که منبع غنی تغذیه مایت ها یعنی همان پوسته های که در طول شب از بدن جدا می شود،در آن فراوان است.
برای مبارزه با آلرژی باید حتی الامکان از تماس با مایت ها جلوگیری کرد.اینجاست که تشک برقی ضدآلرژی و قابل شستشوی بیورر به کمک شمامی آید.

خواب راحت برای حفظ سلامتی در دراز مدت ضروری است.اما پاهای سرد و بوهای ناخوشایند اغلب با استراحت شبانه ای که شما سزاوار آن هستید می توانند تداخل داشته باشند و به همین علت تشک برقی مدل UB90 نه تنها گرمای دلپذیر را به ارمغان می آورد بلکه با فن آوری پیشرفته یون های نقره ای احساس بی نظیری از طراوت را نیز به همراه دارد.این تکنولوژی ضد باکتری در حال حاضر قابلیت خود را در بخش فن آوری پزشکی، تصفیه آب و پوشاک ورزشی نیز به اثبات رسانیده است. 

 و حالا بیورر این تکنولوژی را به اتاق خواب شما آورده است.ذرات نقره که در درون پارچه بصورت یکپارچه بکار گرفته شده اند بصورت طبیعی باکتریها را تا 99.9 درصد بصورت موثر کاهش می دهند.ذرات نقره با حمله به دیواره سلولهای باکتری و با تداخل متابولیسمی از تکثیر آنها جلوگیری می نمایند.برای طراوت مضاعف تشک برقی مدل UB90 قابل شستشو در ماشین لباسشویی در 30 درجه سانتیگراد بوده و تمام الیاف بکار رفته در آن دارای نشان تست Öko-Tex 1002 می باشند که معنی آن ضد حساسیت بودن این محصولات می باشد.

تشک برقی بیورر (beurer) آلمان مدل ub90 


عملکرد EcoControl : نشانگر مصرف انرژی به کیلو وات ساعت


تشک برقی بیورر (beurer) آلمان مدل ub90 

دکمه ابتکاری LCDتشک برقی بیورر (beurer) آلمان مدل ub90 


بهبود سطح بهداشت تشک با رویه ای از نقره PURE

PURE پیشرفت جدیدی در صنعت منسوجات است که کمپانی بیورر آن را در پتوهای برقی خود بکار گرفته است.یک لایه مخصوص از نقره بر روی پتوهای برقی اطمینان می دهد که میزان باکتریها تا 99 درصد کاهش یابد.این موضوع توسط  DIN EN ISO 20743 آزمایش شده است.مناسب برای یک خواب خوش شبانه.

تشک برقی بیورر (beurer) آلمان مدل ub90

پتوهای برقی مجهز به PURE دارای این خصوصیات هستند :

ضد باکتری، کاهش بو و با قابلیت شستشو

تنفس راحت پوست

تشک برقی بیورر (beurer) آلمان مدل ub90

محافظ گرمای بیش از حد BSS با سه مرحله ایمنی

تشک برقی بیورر (beurer) آلمان مدل ub90

شرکت بیورر پیشرو تکنولوژی و رهبر بازار محصولات گرمازا بیش از 90 سال در تولید محصولات گرمازا تجربه اندوخته است.محصولات گرمازای شرکت بیورر مجهز به سیستم ایمنی مخصوص BSS میباشند.این سیستم با کابلهای گرمایی بسیار پیشرفته و فن آوری سنسور الکتریکی نهایت ایمنی را فراهم می آورد.بدین ترتیب که در هنگام بروز مشکلات احتمالی یا استفاده نادرست با خاموشی خودکار از گرم شدن بیش از حد محصول جلوگیری می نماید.ایمنی مهمترین مساله در مورد محصولات گرمازا است.ما از این وظیفه خطیر به خوبی آگاه هستیم و به همین دلیل از بهترین و دقیق ترین سیستم ایمنی در تشک های برقی و محصولات گرماساز خود استفاده کرده ایم.فن آوری سنسور الکتریکی با امکان خاموشی خودکار از گرم شدن بیش از حد محصول در صورت استفاده نادرست جلوگیری کرده و بالاترین حد ایمنی را ارائه می دهد.پس با خاطر آسوده و بدون مزاحمت در گرمای لذت بخش استراحت کنید.

به طور خاص خانمها از پاهای سرد در طول خواب در فصل زمستان و بیداری های مکرر در عذاب هستند و به همین دلیل بیورر تشک برقی مدل UB90 خود را پیشنهاد می دهد، تشکی با دو ناحیه مجزا با قابلیت تنظیم حرارت جداگانه.

ناحیه در برگیرنده پاها بصورت جدا از ناحیه بدن می تواند گرم شود. با 9 درجه تنظیم حرارت جداگانه برای هر ناحیه و تنظیم شخصی افزایش درجه حرارت در یک ساعت با کمک تایمر تشک، گرما می تواند با چرخه سلامتی مصرف کننده سازگار گردد.

برای تامین یک خواب راحت، این تشک بصورت اتوماتیک درجه حرارت را از سطوح 7،8 و 9 پس از یک ساعت به سطح 6 کاهش می دهد.قابلیت گرمایش سریع این تشک در شبهای سرد زمستان برای شما دلپذیر خواهد بود.زمان پیش گرمایش مدل UB90 حداکثر 15 دقیقه می باشد.

تشک برقی بیورر (beurer) آلمان مدل ub90

با سطح گرمایشی ضدآلرژی افراد مبتلا به آلرژی گرد و غبار نیز با این تشک یک شب آرامی را خواهند داشت.با کلید کنترل نوآورانه و صفحه نمایش LCD نورانی و با الیاف ساخته شده از کتان سازگار با پوست و قابلیت تنفسی سطح این تشک، راحتی و آرامش بیشتر در خدمت شما خواهد بود.

قابل شستشو در ماشین لباسشویی در 30 درجه سانتیگراد

تشک برقی بیورر (beurer) آلمان مدل ub90


Oeko-Tex 100

انجمن بین المللی Oeko-Tex مسئولیت آزمایش مواد زیان آور را بر عهده دارد.از سال 1992 پانزده موسسه معروف و مستقل در انجمن Oeko-Tex انواع منسوجات قابل قبول را تحت شعار منسوجات قابل اطمینان تایید کرده اند.

استاندارد Oeko-Tex با معیارهای واضح، اصول جامعی بوجود آورده که در آن مواد زیان آور حذف شده، ملاک آزمایش برای هر ماده به تنهایی تعریف شده و مقررات و محدودیتهای سختی تصریح شده است. تمامی پتوها، روتشکی ها و تشکچه های برقی قابل شستشوی شرکت بیورر دارای گواهینامه معتبر Oeko-Tex هستند. گواهینامه Oeko-Tex ایمنی منسوجات را برای مصرف کننده تایید میکند.

منسوجات دارای این امتیاز تحت بیش از 100 آزمایش اختصاصی از نظر سرطانزایی،آلرژی ناشی از مواد رنگی،آفت کش ها و مواد خطرناک مانند کادیوم،جیوه،سرب  و نیکل مورد برسی قرار می گیرند.این استاندارد و آزمایشات مربوط به آن در سراسر جهان روشن و قابل مقایسه است و به مصرف کننده آگاه در تصمیم برای خرید کمک می نماید.

 براي اطلاعات بيشتر،ميتوانيد اين محصولات را در سايت اختصاصي آن مشاهده نماييد.

تشک برقی بیورر (beurer) آلمان مدل ub90 


ساخت آلمان و دارای استاندارد اروپا

    

نوشتن نظر
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است